Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Реката и водопадът при нея - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Реката и водопадът при нея - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Реката и водопадът при нея - Page 2 5115215h
Приятели на форума
Реката и водопадът при нея - Page 2 2554884z

Реката и водопадът при нея - Page 2 Mybanner

Реката и водопадът при нея - Page 2 2496170y

Реката и водопадът при нея - Page 2 Baner4e

Реката и водопадът при нея - Page 2 34ih7uu





Реката и водопадът при нея - Page 2 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Реката и водопадът при нея - Page 2 2681757A

Photobucket

Реката и водопадът при нея - Page 2 Banner11

Реката и водопадът при нея - Page 2 67af94109851f323

Реката и водопадът при нея - Page 2 2726010b

Реката и водопадът при нея - Page 2 Untitl13

Реката и водопадът при нея - Page 2 87933359

Реката и водопадът при нея - Page 2 486main

Реката и водопадът при нея - Page 2 2900851s

Реката и водопадът при нея - Page 2 2895021K



Реката и водопадът при нея - Page 2 2611282n

Реката и водопадът при нея - Page 2 3002948a

Реката и водопадът при нея - Page 2 D500d84183db6bb8

Реката и водопадът при нея - Page 2 2981009N

Реката и водопадът при нея - Page 2 Logo-3-1

Реката и водопадът при нея - Page 2 3087798S

Реката и водопадът при нея - Page 2 Untitl10

Реката и водопадът при нея - Page 2 3050046m

Реката и водопадът при нея - Page 2 3253750Y

Реката и водопадът при нея - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

Реката и водопадът при нея - Page 2 3469647F

Реката и водопадът при нея - Page 2 Fr

Реката и водопадът при нея - Page 2 Untitl15

Реката и водопадът при нея - Page 2 3186694B

Реката и водопадът при нея - Page 2 Wienrpg

Реката и водопадът при нея - Page 2 2378429t

Реката и водопадът при нея - Page 2 3541731b

Реката и водопадът при нея - Page 2 3561486b

Реката и водопадът при нея - Page 2 2940229H

Реката и водопадът при нея - Page 2 3568923w

Реката и водопадът при нея - Page 2 Untitl10

Реката и водопадът при нея - Page 2 Adewc7

Реката и водопадът при нея - Page 2 4243671D

Реката и водопадът при нея - Page 2 3670767f

Реката и водопадът при нея - Page 2 3727433J

Реката и водопадът при нея - Page 2 3672226e

Реката и водопадът при нея - Page 2 3739896a

Реката и водопадът при нея - Page 2 Baner10

Реката и водопадът при нея - Page 2 001zxd

Реката и водопадът при нея - Page 2 3847610E

Реката и водопадът при нея - Page 2 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Реката и водопадът при нея

+6
Ривън Стоун
Никълъс Тилт Уелдърн
Дерек Роусън
Аня Николаевна
Катерина Уелдърн
Nathaniel S. Wildstorm
10 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Реката изглеждаше невероятно на лунна светлина. Докато Дерек се любуваше на гледката... друга гледка отклони вниманието му. Катерина започна да се съблича. Леко наклони глава, докато я наблюдаваше. Още когато я видя прецени, че е секси, но сега вече нямаше дрехи, които да му пречат напълно да й се наслади.
Когато Катерина скочи във водата за миг я изгуби от поглед. Огледа се, но така и не я видя в тъмнината, а когато се появи зад гърба му, той леко се сепна. Не очакваше, че е чак толкова добра в плуването.
- Бива си те. - усмихна се той.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Знам.
Засмях се.
-Искаш ли да поиграем?
Очите ми светнаха.
-Но по моите правила...които са изключително лес
ни.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Предложението на Катерина озадъчи Дерек. Падаше си по игрички... а и беше сигурен, че игрите с нея ще са забавни. Имаше един малък проблем:
- Хм... аз не обичам да спазвам правила, сладурано. - подсмихна се той.
- Но.. за теб може и да направя изключение... - замълча за момент, впил поглед в момичето.
- Какви са правилата?

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Правилата са много прости...
Премахнах с ръка една къдрица която се беше появила пред очите ми.
-...няма такива.
Впих очите си в неговите.
-И аз не си падам по правила
та.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Устните на Дерек се изкривиха в дяволите усмивка, а в очите му блещукаха палави пламъчета.
Направи няколко крачки, приближавайки се по-близо до Катерина. Леко наклони главата си настрани, докато изучаваше с поглед чертите на лицето й. Още една крачка и разстоянието между тях беше едва няколко сантиметра.
- И на какво играем? - попита тихо и се усмихна.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-На...
Замълчах за кратко.Честно казано бях предложила играта доста спонтанно и дори не бях обмислила каква да бъде.
-Ще трябва да измисля.
Засмях
се.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Докато мислиш, нека ти покажа аз на какво обичам да играя.
Подсмихна се Дерек и нежно прокара пръстите си по лицето на Катерина. Доближи се още малко, съкращавайки сантиметрите, които ги деляха, и леко докосна устните й със своите.
Целувката изглеждаше прекалено предпазлива отначало. Дерек беше изключително внимателен. Не искаше дейсвията му да я засегнат... или изплашат по някакъв начин. Но пък факта, че не се дърпаше, говореше в негова полза. Постепенно целувката ставаше все по-настоятелна.
След известно време се отдръпна от нея, с усмивка на лице.
- Измисли ли на какво ще си играем? - засмя се той, докато гледаше момичето.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Изведнъж той ме целуна.Не се съпротивлявах,защото ми хареса.Когато ме пусна се приближих до ухото му и казах:
-Играта ти ми допада.
След това леко се засмях.
-А колкото до това...да измислих.
Казах когато се отдръпнах от не
го.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

И на него му допадаше да "играе". Особено с красиви момичета, като това, което имаше пред себе си. И колкото и да му се искаше отново да я целуне, реши да промени играта. Да остави Катерина да води...
- Целият съм в слух.
Подмисхна се той.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Приближих се към него и обвих с ръце врата му.Намерих устните му и го целунах страстно.Само да можеше да ме видят родителите ми.Единственото им дете,което искат насила да оженят за манипулативен,гаден и стар аристократ,да са целува с почти непознат.Но точно сега не исках да позволя на тези мисли да замъглят разума ми.
-Това достатъчно ли подсказва какво иск
ам?

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Не му беше нужна втора покана.
Продължаваше да я придърпва по-близо до себе си, докато устните му се разхождаха по врата й. Постепенно премахна разстоянието, което ги делеше. След поредната страстна целувка, взе Катерина на ръце и се отправи към сушата. С всяка крачка, която правеше, целувките ставаха все по-пламенни и горещи. Момичето беше обвило ръце около врата му, оставяйки го без дъх.
Когато излезе от водата, остави Катерина на близката скала и внимателно се настани върху нея. Сега вече можеше спокойно да достига всяка част от тялото й.
Пръстите му се зарова в косата й, докато езикът му шареше по гърдите и корема й. Лека усмивка се разля на лицето му, когато усети потрепващото тяло на красавицата под себе си.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Потръпвах при всяко негово докосване.Усещах ръцете и устните му на всякъде по тялото ми което желаеше още и още...До сега не бях изпитвала такова силно желание да имам някого...Лекият,но студен вятър беше в пълен контраст с пламтящата ми кожа.Намерих устните му и го целунах жадно.
-Искам те...
Казах игриво в ухото
му.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Дерек не можеше да сдържи усмивката си. И как би могъл? Още от момента, в който видя Катерина, си представи как я съблича, а сега фантазиите му се сбъдваха.
Момичето го привличаше. И то много. Привличаше го по начин, който самият той не бе в състояние да обясни. Знаеше единствено, че иска да бъде с нея... Че ще бъде с нея, каквото и да му коства...
Побърза да се отърве от останалите дрехи. Разходи устните си по тялото й още веднъж. Този път с доста по-настоятелни целувки, но все така нежен като в началото.
- Моя си... - прошепна в ухото й, докато проникваше в нея.
Движенията му бяха бавни и много страстни. Сякаш му харесваше да я измъчва. Сякаш му харесваше да измъчва и себе си по-този начин. С всяка секунда желанието му се увеличаваше. Жадно целуваше устните й, докато ръцете му обикаляха тялото й, проследявайки всяка извивка. Пръстите му бяха толкова нежни, че под тях всяка жена би се разтопила.
Искаше му се да продължи сладкото мъчение, но постепенно започна да ускорява темпото. Беше неспособен да й устои. Отново долепи устни до нейните, сливайки ги в най-страстната и продължителна целувка до този момент.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Когато проникна в мен от устните ми се отдели тих стон.Първоначално той се движеше бавно,но постепенно започна да ускорява темпото.Притиснах тялото му колкото можах по-близко до моето.Усещах как и неговата кожа като моята гори.Не отделяхме устни един от друг.Лично аз не го правех,защото се страхувах,че може да излезе просто един сън...Не исках никога да го пусна.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

40Реката и водопадът при нея - Page 2 Empty Re: Реката и водопадът при нея Съб Дек 25, 2010 11:55 pm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Движенията, колкото интензивни, толкова и нежни, бяха изпълнени със страст.
Страст...
Именно тази страст караше тялото на Дерек да гори. Не само външно - пламъкът, който Катерина разпалваше в него беше почти болезнен. Така и не намери сили в себе си, за да се откъсне от усните й. Въпреки че, в интерес на истината, не се стараеше особено много да го направи. И защо му бе да се отделя от нея, след като всичко, което тя правеше му доставяше такова удоволствие. Движенията, тихите стенания, целувките й... Всичко му действаше толкова силно. Почти сякаш не беше ралност. Дори за момент можеше да се закълне, че не е. Че е... кой знае? Някакъв сън? ...
Страстната им игра продължаваше. От време на време, Дерек оставяше Катерина да води, докато той просто се наслаждаваше на гледката. Няколко пъти смениха местата си, преди дългоочакваният финал да дойде. Дългоочакван, но и от части нежелан и от двамата. Нито един не искаше да пусне другия. И въпреки това, конвулсите разтресоха безпощадно тялото му. Сладките тръпки го заляха и той се просна на скалата до Катерина.
С всички сили се бореше за глътка въздух. Човек би си помислил, че агонизира, ако на лицето му не беше изписана онази дяволита, леко изкривена на една страна усмивка.
- По дяволите...
Това бяха единствените думи, които се изплъзнаха от усните му. Но този път, за разлика от всички други, не изразяваха негодуванието му. А точно обратното. Все още не можеше да повярва, че вече обяванета за обречена вечер, бе намерила точно такъв завършек.

41Реката и водопадът при нея - Page 2 Empty Re: Реката и водопадът при нея Нед Дек 26, 2010 10:22 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Края колкото и нежелан да беше поне от мен настъпи.Чувствах се ужасно изтощена сякаш през тялото ми беше преминал ураган,но нежен.Ураган който ме кара да полудея.
-Каква вечер,а?
Усмихнах се леко аз.Не очаквах нещата да приемат такъв обрат и да се стигне до този моме
нт. Представях си я като една от поредните и скучни вечери за мен,но не и тази.Тази щеше да попадне в една друга съвсем различна графа.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Дерек продължаваше да лежи на скалата, взирайки се в небето. По което имаше необичайно много звезди. Не се забелязваше дори едно облаче.
Съзнанието му продължаваше да се рее из пространството. Въпреки, че мислите му бяха толкова хаотични и нелогични, бяха заели цялото му внимание. Или поне докато гласа на момичето не го разсея.
- Мхм. Определено не очаквах... точно това. Искам да кажа, бях обявил вечерта за обречена, но явно не е добре човек да прибързва. И мисля, че на теб го дължа. - подсмихна се той и се изправи, като се заоглежда за дрехите си.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Ъгх кой знае колко часа е станало.Родителите ми пак ще ми опяват,че се прибирам късно.
Направих тъпа физиономия.
-Направо ми лазят по нервите...Упс пак започнах с моите проблеми.
Усмихнах се ангелски и също се заех да се облич
ам.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Дерек скочи на скалата, където беше оставил дрехите си. Все още беше мокър от малкото нощно къпане, което си бяха устроили с Катерина, затова и ризата му беше прилепнала по него, перфектно очертаваща релефното му тяло. Докато закопчаваше и последните копчета, се обърна към момичето.
- Значи е по-добре да се прибираш. Не искам да ти създавам неприятности. - усмихна се мило той.
- А и не мисля, че баща ти ще ми се зарадва, ако разбере, че си била с мен. - засмя се леко на казаното.
- Хайде, ще те изпратя. - отново се качи на скалата до Катерина и й подаде ръка.

45Реката и водопадът при нея - Page 2 Empty Re: Реката и водопадът при нея Съб Яну 01, 2011 10:00 am

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Много ми е интересно какво ще направят,ако просто...не се прибера.
Подсмихнах се.
-Трябва да свикват,че не могат да командват живота ми!
Хванах ръката му.
-Но пък от друга страна като се замисля...после сигурно ще ме накарат да си платя стократно.
Въздъхнах.
-Мисля,че ще се примиря и ще се прибера.
Направих леко нацупена физиономия като някое малко де
те.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Никълъс Тилт Уелдърн

Никълъс Тилт Уелдърн

Едва след като незабелязано понесе тялото на Джаки навън осъзна колко глупаво беше да я заведе на мястото, което си бе наумил. Естествено късно беше да мисли за това след като вече го беше достигнал, а и релано не беше чак толкова далеч от имението, където се състоеше прословутия прием, който в интерес на истината се оказа доста скучноват.
Никълъс с лекота носеше отпуснатото тяло на Джаки, като тайно се наслъждаваше на факта, че ръцете му бях около тънката снага на момичето и в случая в това нямаше абсолютно нищо грешно. Въпреки това си представяше превзетата реакция на Джакимовея, ако сега се събудеше и осъзнаеше какво се случва, такава реакция каквато се очакваше от всяка дама с нейното потекло.
Ник завъртя глава назад само за да види как непознатия мъж от бала го следваше забързано по петите, като някое бездомно кученце. Нямаше представа защо беше след него, нито дали познава Джаки или пък от къде, само знаеше че като нищо ще си навлече проблеми, а те му бяха напълно излишни в момента. Като че ли това, че момиче лежи в безсъзнание в ръцете му не му бе достатъчно?
Мъжът постави внимателно домата на земята и след това хвана нежно китката й и притаи дъх докато усети слабия й, но все пак ритмичен пулс.
- Кой, да му се невиди, си ти? - попита Ник непознатия, който приклекна от другата страна на Джаки и долепи пръсти до шията й вероятно за да се овери сам, че момичето е живо.

Ривън Стоун

Ривън Стоун

Ривън последва непознатия мъж, който продължаваше да носи Джакимовея на ръце, така все едно тялото й му принадлежи. Рив все още не осъзнаваше, че това го дразни, но пък и бе достатъчно зает заради притеснението, което продължаваше да расте всяка изминала секунда, за да се замисли върху това дали ревнува.
Погледът на чернокоското не изпускаше и за секунда непознатия, мислейки си как Джаки сега трябва да е в неговите ръце. Ами ако този мъж не можеше да се справи с нея? Все пак той бе благородник или поне така изглеждаше. От къде Рив можеше да бъде сигурен, че мъжа - планина може да се справи с Джаки, да й помогне? И къде, всъщност я носеше?
Когато мъжа постави девойката внимателно на земята, близо до реката и водопадът, Ривън усили крачката си и за няколко секунди се оказа приклекнал до безжизненото тяло на Джаки. Погледна мъжа пред себе си за секунда и без да казва каквото и да било, плъзна пръст по шията на благородничката, за да се увери сам, че е добре. И когато пулсът й се разля по разранените му от тренировки, пръсти, през Рив премина огромна вълна на облекчение. Чак след това, чернокоското започна да се замисля върху това какво се е случило и най - вече защо. Очевидно Джакимовея не бе приела особено добре присъствието на чернокоското на бала, като се имаше в предвид, че сега лежеше в безсъзнание в краката на двамата мъже.
- Кой, да му се невиди, си ти? - чак сега Ривън бе осъзнал какво му бе казал непознатия преди малко. Той бавно повдигна глава, без да отлепя пръст от шията на Джаки, мислейки си, че ако го стори, може да я загуби. Да бе странно, но пък бе факт.
-Ти кой си?! - попита с пренебрежение Рив, връщайки погледа си обратно върху бледото лице на Джакимовея. Очите й бяха плътно затворени, а миглите й съвсем леко потрепваха. Дали сънуваше нещо!? Чернокоското се надвеси над лицето на момичето, плъзгайки ръка по нежната кожа на лицето й и прошепна - Хайде, Джаки, събуди се.

Джаки Уелс Болдуин

Джаки Уелс Болдуин

Хиляди, не милярди малки снежинки се спускаха от небето и нежно танцуваха във въздуха, като балерини с небрежно разпуснати коси. Всяка една от тях достигаше земята и се стапяше, а тези, които докосваха кожата ми ме караха да потръпвам едва доловимо.
Въпреки невероятния студ, който бе сковал тялото ми и силната болка в гърдите, която не ми позвпляваше да дишам, ясно можех да се насладя на красотата, която ми носеха трептящите из въдуха песечинки.
Бледа усмивка се лъзна по устните ми когато усетих нечие присъствие до себе си. Сякаш до мен имаше Ангел, чието лице умирах да зърна, но студа и болката ме бяха сковали и не ми даваха възможност да обърна глава към Него. А така исках, просто да го зърна и да се оверя, че всичко е така красиво както го виждах.
- Къде съм? - чух собствения си глас. Немощен и отслабнал, а самия факт че говорех ми донесе непоносима болка и стягане в гърлото.
- Някъде където не ти е мястото. - отвърна ми мъжки глас.
Моят Ангел! Вече ясно можех да нарисувам лика му в главата си. Непокорната черна коса, дяволития поглед, самодоволната усмивка и омайната мирзима на море, която винаги носеше със себе си.
Отново изпитах неописуемо желание да завъртя глава и за миг да го зърна. Желанието започна учесточена битка с болката и сковаността, но за жалост двама се оказаха по-добри от един в битката.
- Тук ми харесва. Ти си тук. - продължих с немощен глас все още взирайки се в снежинките, които падаха от небето.
- Но аз съм и там. - прошепна Ангела.
Свъсих вежди недоволно когато някой или нещо се надвеси над мен и снежинките спряха да се докосват до кожата ми. Впрегнах всеи мускул и всяка фибра за да фокусирам образа пред лицето си, но не успях.
Ангела плъзна пръсти по бузата ми и сладка топлина се разнесе по цялото ми тяло...
- Хайде, Джаки, събуди се. - до крехкия слух на момичето достигна мъжки глас, който й се стори изключително познат. В съзнанието й все още се въртяха неясни образи от съня й преди малко, но колкото и да се напрягаше не можеше да се сети за нещо конкретно. Сякаш спомена за съня бавно избледняваше и си отиваше без тя да успее да се докосне до него отново.
Очите й трепнаха едва и след това се отвори бавно и внимателно, сякаш момичето очакваше да види нещо неприятно пред погледа си, което да я принуди отново да затвори очи и никога повече да не ги отвори.
Чувстваше гърлото си сухо и дращещо. Нещо спираше притока на въздух до дробовете й и беше обедена, че е стегнатия корсет, в който бе приклещена. Жадуваше да поеме хубаво глътка въздух, която да спре болката в гърдите й.
Джаки успя да фокусира образите пред себе си и с мъка задържа една ахване и го изтика обратн в гърлото си, преди то да се е откъснало от устните й и да покаже очудването й от ситуацията.
Неясни картини на нейния Ангел се заблъскаха в главата й когато останови, че от едната й страна седи Ривън и колкото и да не искаше да си признае, беше щастлива, че го вижда. От другата й страна, като робот-мечка беше Никълъс.
- Какво се случи? - попита Джакимовея и стсна очи, защото дори и това малко и нищожно действие й донесе болка. - Къде съм? - продължи да пита и двамата, но в същност не можеше да откъсне поглед от Ривън и неясния облик на Ангела й, който бе надвисил като сянка над него.

49Реката и водопадът при нея - Page 2 Empty Re: Реката и водопадът при нея Съб Яну 08, 2011 11:08 am

Ривън Стоун

Ривън Стоун

Ривън имаше чувството, че са минали векове, докато Джаки отвори красивите си, сини очи. За момент се зачуди дали така се е чувствал и принцът от "Спящата красавица", но после пропъди глуповатите мисли от главата си и се съсредоточи върху единствената си мисъл в момента - аристократката да се събуди. Протегна ръката си бавно, за да я докосне за пореден път, но когато погледа на непознатия се впи в лицето му, помагайки на чернокоското да осъзнае какво глупости върши, Рив дръпна рязко пръстите си, поставяйки ги върху шията й, правейки се че намества дантелата от роклята й.
-Какво!? - почти извика Ривън, когато видя как го гледа мнимия познат на Джаки. След което пиратът наведе поглед, извъртайки очи и добави -Ще се простуди... - Е, мъжът пред Рив го изгледа възможно най - злобно, карайки чернокоското да се чуди защо въобще се е заел да обяснява каквото и да било на този... никой! Да, от тук нататък си имаше име - господин Никой. И преди Ривън да е казал още някоя глупост, за радост и на двамата присъстващи, Джакимовея отвори очи. Бавно и несигурно, но ги отвори. Най - накрая. Като че ли сърцето на Ривън отново възстанови нормалното си биене и пулсът му се успокои. Не знаеше защо, но нямаше да си прости ако той бе отговорен за влошаването на Джаки. Все пак той бе този, който я накара да припадне... Което не отговаряше на въпроса - Защо точно припадна?
Ривън се надвеси леко над нея, надявайки се че е успял да закрие гледката на синеочката към огромната, плюшена мечка, която се взираше недоумяващо в него и на лицето му плъзна усмивка на задоволство.
- Какво се случи? - гласът на Джаки бе нисък, показващ изтощението й. И когато тя за пореден път притвори очи, сърцето на Ривън като че ли спря. За миг си бе помислил, че отново е припаднала. Ако бе така, то със сигурност не й дестваше добре на здравето. - Къде съм? - в момента, в който Ривън чу гласът на Джаки шмугващ се измежду мислите му, за пръв път от години, реши че е време да иде на църква. Дори си обеща, че ако сега Джаки се оправи - ще отиде.
-Хей, не се опитвай да говориш, току що припадна! - настоя Ривън, плъзгайки ръка по нейната, усещайки студенината на пръстите й. Самата мисъл, че тялото й може да е студено накара Рив да изтръпне и той съвсем инстинктивно свали черното си сако, оставяйки по снежно бяла, разкопчана риза. Точно в момента не можеше да извие глава към Ник, но почти усещаше неодобрителния му поглед върху си.
Пиратът направи нещо, за което по - късно щеше искрено да се разкайва - покри Джаки със сакото си, съвсем леко повдигайки главата й, така че да се обглене върху колената му.

50Реката и водопадът при нея - Page 2 Empty Re: Реката и водопадът при нея Съб Яну 08, 2011 11:34 am

Джаки Уелс Болдуин

Джаки Уелс Болдуин

Имаше нещо, което правеше цялата създала се за Джаки ситуация изключително странна. Момичето усърдно напрягаше всеки мускул на тялото си, всяка мозъчна клетка и всяка съществуваща в огранизма й клетка, към една единствена задача, но дори това в момента й се виждаше непоносимо.
Какво се беше случило? Единственото, което аристократката можеше да си спомни, бе как вижда сладкия образ на Ривън насред балата зала, докато бе приклещена в лапите на Ник и в следващия момент недостига на въздух заради кореста се бе оказал решаващ и тя просто усети как се свлича бавно, на забавен каданс, на пода. И после красивият сън, който колкото и да се напрягше просто не можеше да си спомни, а сега се събуждаше...някъде, в компанията на Никълъс и Ривън, от който не можеше да отдели поглед дори и да се опитваше.
Непокорните й сини очички, просто не искаха да се подчинят на заповедите, които направо им крещеше и да се насочат на другаде.
-Хей, не се опитвай да говориш, току що припадна! - гласът на Ривън достигна до нежния й слух, а начина, по който се разля в ушите й бе така сладък и омен, че Джаки за момент придоби физиономия на захласнато момиче. Когато успя да се окопити силно се надяваше гримасата на "хлапачка" да е останала незабелязана, най-вече от Роботът-мечка, който седеше от дясната й страна и гледаше към Ривън, сякаш някой му бе откраднал закуската.
За момент Джаки си представи как се превръща в гигантска пържола. Крехка и сочна седеше кротко в една чиния, а от двете й страни бяха Ник и Ривън, единия от които беше с голям лигавник и добре наострен нож и голяма вилица...естествено този някой беше именно Мечокът.
Глупавите мисли на момичето бързо излетяха когато усети ръката на пирата да се плъзга по нейната. Хиляти приятни тръпки се спуснаха бавно по гръбната й, карайки всяка фибра на тялото й да изтръпне и всеки косъм да се наелектризира. Ривън я загърна със сакото си и преди да успее да го осъзнане, главата на Джаки се намираше на коленете му.
Аромата на море бързо я обгърна и в главата й рязко се открои един момент от съня й.
Моят Ангел! Вече ясно можех да нарисувам лика му в главата си. Непокорната черна коса, дяволития поглед, самодоволната усмивка и омайната мирзима на море, която винаги носеше със себе си.
Джакимовея пое рязко въздух.
- Боже. - прошепна едва чуто.
Задъха се, болката в гърдите й нарастна, притока на въздух секваше все повече с всяка изминала секунда. Погледа й се замъгли.
- Не мога да....да...ди-шам. - прошепна немощно тя борейки се с невидимата ръка, която бе сграбчила гърлото й.
Паник атака? Вероятно, но всичко беше само, защото не можеше да си обясни какво се случва в сърцето й и какво, по дяволите, искаше то...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите