Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Реката и водопадът при нея 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Реката и водопадът при нея Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Similar topics
Реката и водопадът при нея 5115215h
Приятели на форума
Реката и водопадът при нея 2554884z

Реката и водопадът при нея Mybanner

Реката и водопадът при нея 2496170y

Реката и водопадът при нея Baner4e

Реката и водопадът при нея 34ih7uu





Реката и водопадът при нея 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Реката и водопадът при нея 2681757A

Photobucket

Реката и водопадът при нея Banner11

Реката и водопадът при нея 67af94109851f323

Реката и водопадът при нея 2726010b

Реката и водопадът при нея Untitl13

Реката и водопадът при нея 87933359

Реката и водопадът при нея 486main

Реката и водопадът при нея 2900851s

Реката и водопадът при нея 2895021K



Реката и водопадът при нея 2611282n

Реката и водопадът при нея 3002948a

Реката и водопадът при нея D500d84183db6bb8

Реката и водопадът при нея 2981009N

Реката и водопадът при нея Logo-3-1

Реката и водопадът при нея 3087798S

Реката и водопадът при нея Untitl10

Реката и водопадът при нея 3050046m

Реката и водопадът при нея 3253750Y

Реката и водопадът при нея Oie_23721446F34bcC71

Реката и водопадът при нея 3469647F

Реката и водопадът при нея Fr

Реката и водопадът при нея Untitl15

Реката и водопадът при нея 3186694B

Реката и водопадът при нея Wienrpg

Реката и водопадът при нея 2378429t

Реката и водопадът при нея 3541731b

Реката и водопадът при нея 3561486b

Реката и водопадът при нея 2940229H

Реката и водопадът при нея 3568923w

Реката и водопадът при нея Untitl10

Реката и водопадът при нея Adewc7

Реката и водопадът при нея 4243671D

Реката и водопадът при нея 3670767f

Реката и водопадът при нея 3727433J

Реката и водопадът при нея 3672226e

Реката и водопадът при нея 3739896a

Реката и водопадът при нея Baner10

Реката и водопадът при нея 001zxd

Реката и водопадът при нея 3847610E

Реката и водопадът при нея Rpg12

You are not connected. Please login or register

Реката и водопадът при нея

+6
Ривън Стоун
Никълъс Тилт Уелдърн
Дерек Роусън
Аня Николаевна
Катерина Уелдърн
Nathaniel S. Wildstorm
10 posters

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

1Реката и водопадът при нея Empty Реката и водопадът при нея Съб Дек 04, 2010 9:24 pm

Nathaniel S. Wildstorm

Nathaniel S. Wildstorm

Реката и водопадът при нея 2729802D

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Обожавах да се разхождам край реката.А гледката към водопада беше невероятна!Още от малка това беше едно от любимите ми места-място за размисъл.Точно това ми трябваше в този момент.Баща ми пак се прибра в имението бесен,явно работите не вървяха при него на добре и аз предпочетох да изляза навън отколкото да си излива гнева върху мен.
Слънцето съвсем скоро щеше да се скрие зад хоризонта,но аз продължавах да се разхождам.Изобщо не ми се прибираше.Обожавах да стоя сред природата...тя ме успокоява
ше.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Аня Николаевна

Аня Николаевна

Днес бях излезнала рано. Времето беше хубаво и исках да се разходя. Още от сутринта денят ми започна добре, даже повече от добре. Получих писмо от Крис. Благодарение на тези негови пратки разбирах, че все още е жив. Никога не ми казваше точно къде се намира, но всеки път ми споделяше колко му харесва. Той бе роден за това! Радвах се за него.
Тръгнах към реката. Мястото бе хубаво. Цветовете на водата ме омайваха както винаги. Често идвах тук със семейството си. Познавах го добре.
В далечината ми се стори, че видях позната фигура и се приближих.
- Катерина?

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Чух познат глас да ме вика и се обърнах.
-Аня!!
Извиках и тръгнах към нея.Не се бяхме виждали отдавна.
-Как си?Не сме се виждали от...
Замислих се.
-...от доста време.Къде се изгуби?
Усмихнах й
се.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Аня Николаевна

Аня Николаевна

В началото не бях сигурна, че това е тя, но сега вече знаех!
- Радвам се, че те виждам! Наистина мина доста време... - 4-5 месеца предполагам. - Бях във Франция с брат ми Том. - усмихнах й се.
Преди често се виждахме с Катерина, но оттогава мина толкова много време.
- Ами ти? Как си? Какво правиш?
Бях пълна с въпроси, но реших да се задоволя само с тези засега. Усмихнах се на момичето срещу себе си.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Уоу.С брат ти...браво.
Кимнах.
-Ами...нали знаеш.При мен е все едно и също.Ох господи започвам да се изморявам от това сиво ежедневие.Няма ли да се случи нещо интересно?
Поклатих глава.
-Но пък приятните неща стават бав
но.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Аня Николаевна

Аня Николаевна

- Така е. - съгласих се с нея.
Огледах се наоколо и видях два големи камъка преди реката. Замислих се и реших да предложа на Катерина да се настаним там.
- Искаш ли да отидем там? - тя кимна и тръгнахме към камъните.
Днес бях облякла красива лилава рокля. Когато бях в настроение имах вдъхновение за такива неща. Леко я повдигнах и седнах на единият камък.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Отидох и седнах на другия камък до нея.
-Такам...разказвай!Как беше с брат ти?
Умирах си за подробности.Тя знаеше колко съм любопитна.
-Хайде дее...
Подканих я нетърпеливо аз.
-Искам всичко!!До най-малката подробно
ст!

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Аня Николаевна

Аня Николаевна

Подсмихнах се.
- Ами добре... знаеш, че Том не е от най-разговорливите, но все пак беше добре. Времето беше приятно слънчево.- усмихнах се и продължих. - Разхождахме се с един кораб през деня, който не беше от най-големите, но бе много красив.
Огледах се наоколо. Започваше да се стъмнява.
- Ами ти? Какво прави през последните месеци?

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Карах се с баща ми.
И двете избухнахме в смях.
-Наистина вече не търпя понякога гадния му характер.Не се издържа!Искам да избягам на някой кораб и да се махна от тук.
Въздъхнах аз и се загледах в залеза.Слънцето бавно се скриваше зад хоризонта
...
-Но мисля все пак да се прибирам,нямам желание да ми крещи,че се прибирам по тъмно и нещо може да ми стане и бла-бла.
Засмях се.
-Радвам се,че се видяхме.Чао.
Усмихнах й се аз и започнах да се отдалечав
ам.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Двамата с Дерек дойдохме до реката.
- Това място..ми харесва. - засмях се тихо.
Погледнах Дерек.
- А на теб? - усмихнах се.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Мълчаливо вървяха към водопада. В главата на Дерек се въртяха какви ли не мисли, кои добри... кои не чак толкова. Добре, май алкохола, който беше изпил започна да си казва своето.
- Да. Красиво е. - отговори простичко той, опитвайки се да избяга от въображението си, което не спираши да си играе с него. Леко разтърси глава и погледна Катерина. - Често ли идваш тук?
Самият той обожаваше това място. Почти никога нямаше хора и можеше да остане сам с мислите си. Да, и той изпадаше в такива състояния, когато просто искаше да се отъсне от всичко и всички. Но пък сметна, че не е нужно да товари със скучноватата си история Катерина, затова продължи да оглежда наоколо, правейки се, че идва за първи път тук.

13Реката и водопадът при нея Empty Re: Реката и водопадът при нея Нед Дек 19, 2010 11:10 pm

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

- Амии за втори или трети път идвам тук. - казах. - И много ми харесва..не знам защо. - засмях се тихо. - Ами ти? - попитах. - Разбрах че си идвал тук вече..Често ли идваш ??
Поредния въпрос.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Ъм.. ? - Дерек впи сините си очи в нея, а по лицето му се четеше очудване.
- И как разбра, че съм идвал тук? - изражението му стана сериозно.
След кратко мълчание от страна и на двамата, гласът на Дерек наруши тишаната.
- Добре де, явно не ставам за актьор, какво разочарование... - сви рамене и се засмя. - Наистина и друг път си идвал и за мое съжаление не толкова често, колкото ми се иска.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Е можеш по всяко време да поправиш това.
Усмихнах се мило.
-Аз обикновено идвам тук когато съм тъжна и ми трябва размисъл...Помага.
Кимнах леко.
-Поне на м
ен.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Мхм... - Дерек кимна вяло. - Помага.
Единствената малка подробност беше, че той не идваше, защото е тъжен. В интерес на истината рядко беше тъжен.... всъщност, той самият не се сещаше за момент, когато да е бил наистина натъжен за нещо. Никога нищо не бе губил, никога нищо не го бе наранявало до толкова, че да се почувства така. Животът му би приличал на същинска приказка, ако не го преследваше онова чувство на празнина, сякаш нещо винаги му липсва....
Когато осъзна, че пак е потънал в мислите си, напълно изолирайки момичето до себе си, побърза отново да се върне към разговора с нея. Въпреки че не си спомняше за какво говореха... Помъчи се да се сети и дали тя го е попитала нещо, но спомените така и не изплуваха. Когато я погледна, тя изглеждаше също толкова замислена, затова реши той да зададе въпрос.
- Е, Катерина, защо не ми разкажеш нещо за себе си? - усмихна се.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-Няма нищо интересно да разказване.
Повдигнах рамене.
-Скучен живот като изключим отвратителния нрав на баща ми и това,че си е втълпил,че трябва да ме ожени за някакъв дъртак.Това няма да стане никога!
!!!

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Леле... не ти завиждам. - Дерек поклати състрадателно глава.
- Аз май имам късмет в това отношение. Моите родители... - замълча за момент, в опит да открие най-правилните думи, така че да не прозвучи като лигавото момченце с прекрасен живот. Не че не беше така.
- Да речем, че просто вече нямат думата в това отношение. Или по-точно имат, но никой не ги слуша. - присви рамене и се усмихна.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Засмях се.
-Завиждам ти за което.С всеки изминал ден все повече и повече се задушавам да стоя вкъщи.За това все повече и повече гледам да се махна от там и да изляза някъде...Но стига с моите пробле
ми.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- А защо не се махнеш от там? - изтърси изведнъж Дерек.
- Искам да кажа, щом баща ти е толкова ... ужасен, просто се махни от къщата. - подсмихна се и отново впи сините си очи в нея. От устата му всичко звучиеше толкова лесно...
- Защо го търпиш?
Любопитството беше едно от качествата, с които не се гордееше и сега се проявяваше в пълна сила.

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

-И на мен ми е минавало през мозъка,но...къде да отида?Това най-вече ме спира.Колкото и да е гаден е мой баща и поне докато не се омъжа ще трябва да го търпя.
Погледът ми блуждаеше на някъде докато изричах тези ду
ми.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

Дерек сви рамене и се вгледа във водата пред себе си. Колкото и да се опитваше да се постави на нейно място, не можеше. Животът му беше съвършено различен от нейния и този факт го радваше, колкото и ужасно да звучи. Смяташе се за късметлия. Това разбира се не му пречеше да съчувства на момичето... или я съжаляваше? ...
Дерек усети лекият ветрец, който започваше да духа. Подсмихна се, когато той разнесе мириса на течащата вода. Настани се на една скала, от която достигаше водата и потопи пръстите си. Беше топла. "Странно." - помисли си той. Заигра се, правейки различни фигурки - погледнат отстрани приличаше на малко дете. Но този факт не го притесняваше.
- Обичаш ли водата? - обърна се към Катерина с широка усмивка на лицето. В очите му блещукаха онези дяволити пламъчета, които се появяваха, когато беше намислил нещо...

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

За известно време Дерек замълча,след това седна на една скала и започна да си играе.Лека усмивка озари лицето ми.
-Обожавам я.
Отвърнах след кратко мълчане от моя страна.
-За
що?

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Дерек Роусън

Дерек Роусън

- Защото... - Дерек замълча. Вместо да довърши изречението се изправи и се зае да разкопчава елека и ризата си. Беше доста бърз в свалянето на дрехите си, явно опита си казваше думата....
През цялото време усмивката не слизаше от лицето му. Когато се отърва от ризата си, се прехвърли към панталона. Той също не беше проблем и за секунди се озова до останалите дрехи.
Вече нямаше какво да му пречи. Хвърли един поглед към Катерина и скочи във водата. Обожаваше да плува, обожаваше да е във водата, особено когато беше толкова приятна.
- Хайде де. - той подкани момичето с усмивка. - Какво още чакаш?

Катерина Уелдърн

Катерина Уелдърн

Гледах го недоумяващо докато се събличаше...ъъъгх беше ужасно секси!!Особено без дрехи!Какво пък...
-Добре идвам.
Набързо се съблякох и скочих във водата при него.Поех си дълбоко въздух и се потопих.След известно време се озовах зад него и изникнах изведн
ъж.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите