Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Имението "Райдър" - Page 3 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Имението "Райдър" - Page 3 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Имението "Райдър" - Page 3 5115215h
Приятели на форума
Имението "Райдър" - Page 3 2554884z

Имението "Райдър" - Page 3 Mybanner

Имението "Райдър" - Page 3 2496170y

Имението "Райдър" - Page 3 Baner4e

Имението "Райдър" - Page 3 34ih7uu





Имението "Райдър" - Page 3 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Имението "Райдър" - Page 3 2681757A

Photobucket

Имението "Райдър" - Page 3 Banner11

Имението "Райдър" - Page 3 67af94109851f323

Имението "Райдър" - Page 3 2726010b

Имението "Райдър" - Page 3 Untitl13

Имението "Райдър" - Page 3 87933359

Имението "Райдър" - Page 3 486main

Имението "Райдър" - Page 3 2900851s

Имението "Райдър" - Page 3 2895021K



Имението "Райдър" - Page 3 2611282n

Имението "Райдър" - Page 3 3002948a

Имението "Райдър" - Page 3 D500d84183db6bb8

Имението "Райдър" - Page 3 2981009N

Имението "Райдър" - Page 3 Logo-3-1

Имението "Райдър" - Page 3 3087798S

Имението "Райдър" - Page 3 Untitl10

Имението "Райдър" - Page 3 3050046m

Имението "Райдър" - Page 3 3253750Y

Имението "Райдър" - Page 3 Oie_23721446F34bcC71

Имението "Райдър" - Page 3 3469647F

Имението "Райдър" - Page 3 Fr

Имението "Райдър" - Page 3 Untitl15

Имението "Райдър" - Page 3 3186694B

Имението "Райдър" - Page 3 Wienrpg

Имението "Райдър" - Page 3 2378429t

Имението "Райдър" - Page 3 3541731b

Имението "Райдър" - Page 3 3561486b

Имението "Райдър" - Page 3 2940229H

Имението "Райдър" - Page 3 3568923w

Имението "Райдър" - Page 3 Untitl10

Имението "Райдър" - Page 3 Adewc7

Имението "Райдър" - Page 3 4243671D

Имението "Райдър" - Page 3 3670767f

Имението "Райдър" - Page 3 3727433J

Имението "Райдър" - Page 3 3672226e

Имението "Райдър" - Page 3 3739896a

Имението "Райдър" - Page 3 Baner10

Имението "Райдър" - Page 3 001zxd

Имението "Райдър" - Page 3 3847610E

Имението "Райдър" - Page 3 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Имението "Райдър"

2 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Go down  Съобщение [Страница 3 от 3]

51Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 6:20 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Устните му срещаха моите толкова неочаквано, че ми трябваха няколко мига, за да се окопитя.
Във времената, в които живеехме, хората трябваше първо да се оженят и после да разменят ласки.Но това правило сякаш загуби значението си и в момента в главата ми не остана нищо.
Машинално протегнах ръка и я слоих зад врата му.Превърнах леката целувка в дълбока и пропита със страст.
Не трябваше.Това трябваше да е поредния брак по сметка, по нищо неразличаващ се от останалите.С двама съпрузи, които не чувстват нищо друго освен тягостните окови на един ужасяващ съюз, лишаващ ги от свободата им.Така щеше да е по-лесно.
И без това се бях оплела достатъчно, а ако продължавах в същия дух, нещата можеше да се усложнят допълнително.Всъщност на къде ли повече?
Горчив смях прокънтя в съзнанието ми.
И защо продължих да изучавам врата му с ръка...самата аз не знаех.
Сякаш бях безжизнена порцеланова кукла в ръцете на някое шест годишо момиченце с лилава рокличка и развито въображение, което чертае действията ми.
Или сякаш бях попаднала сред страниците на някоя твърде сложна за разбиране книга, в която с всяка изминала страница действието става все по-оплетено.
Май вторият вариянт бе по-вероятен.
Колко прост можеше да бъде живота ми..Но сама си бях виновна.

52Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 7:25 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Целувката стана по-страстна ,по-чувствена. Целувката се превърна в нещо повече и в следващия момент тялото на Ви инстинктивно отвърна на страста изляла се в тялото и комодора бавно започва да приближава тялото си до нейното ,а ръцете му изучаваха всяка извивка на тялото 'и ,въпреки че дрехите 'и му пречеха. Комодора от своя страна нямаше риза ,а както беше тръгнало можеше и да не му потрябва.
Вишъс беше спрял да мисли сега просто действаше. Ласките му ставаха все по-груби ,но едновременно с това бяха и нежни. Той би се справил с дрехите 'и ,но тялото му сякаш чакаше разрешение да прекрачи границата и да наруши всяко писано и неписано правило на аристокрацията...Не му пукаше за тези правила! Вишъс желаеше Алис и нито едно от тези правила не би могло да го накара да спре. Само Алис можеше да го окроти в момента ,но и това нямаше да трае дълго.
Ръцете 'и бяха на връта му и той усещаше нежната и кожа ,чийто допир го караше да настръхне. Всяко едно дребно движение го караше да настръхне ,а целувката го оставяше без дъх.
Вече бяха на леглото ,таблата на земята ,тя легнала ,Ви върху нея. Разбира се Вишъс водеше по голота. Неговата риза беше безследно изчезнала и в момента комодора желаеше повече от всичко да се отърве и от нейните дрехи и те като ризата му да изчезнат безследно.

53Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 7:41 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Много неща ми се искаше да направя в този момент, но вместо всички идеи, въртящи се в главата ми, направих нещо друго.
-По дяволите-изтърсих аз
Да.Тези две думички сега бяха най-подходящи.Бяха завладяли цялото ми съзнание и ми крещяха с пълен глас:"Алис оплеска всичко!Алис оплеска всичко!".И за жалост бяха прави.Моята каша взе да придобива внушителни размери.И наистина, май бях попаднала в някой роман.От онези големите, които нямат дори картинки.Които разполагат със сложни изречения, започващи на едната страница и завършващи на другата.Със сюжетни линии, за които човек трябваще да си води записки иначе щеше да се загуби безследно в думите, напечатани с черно мастило.
Останах приклещена между полуголото му тяло и леглото.
Трябваше да се отдръпна.
Трябваше...
Най-омразната дума в цялото ми същество.Затваряща толкова много врати, по чиято повърхност със златисти букви пишеше "избор".
Да издърпам горещата му длан и да я сложа върху кръста си бе недообмилено.Но мисленето обикновено повличаше със себе си куп малки детайли, който точно сега не исках да срещам.

54Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 8:13 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс се бореше със аристократа в себе си и мъжа...
Аристократа искаше от него да спре ,да не унищожава честта на дамата и да изчака до сватбата. Аристократа в него искаше от Ви да спазва правилата независимо от желанията и чувствата ,а мъжа в него искаше да продължи ,да не спира и да опознае цялото 'и тяло. Мъжа в него я желаеше повече от всичко.
-Да продължа ли? - задъхан каза Ви като му се искаше никога да не бе задавал този въпрос. Обаче само този въпрос щеше да реши кой е победителя...Аристократа или мъжа...
Тялото на Ви спря всякакъв вид движение. Превърна се в каменна статуя и дори стегна всяко мусколче в тялото си. Немърдаше ,недишаше ,само чакаше отговора. Искаше да чуе едно просто "Да" и да надвие аристократа в себе си ,но ако чуеше "Не" щеше да спре. Щеше да се отдръпне ,колкото и трудна да се окаже тази задача и щеше да отиде в стаята си където спокойно щеше да си вземе душ ,да се облече и да тръгне на "лов" за пирати. Дори щеше да провери как е заловения пират. По-рано сутринта един от неговите хора бе наминал и бе казал на Ви ,че пирата прострелян от него е бил заловен. Онзи капитан сега бил в затвора и щял да бъде разпитан ,а после обосен...

55Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 13, 2011 12:40 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Мразех въпросите.Те само ме разколебаваха.И без това решенията ми никога не бяха окончателни и постоянно се променяха.А един въпрос никога не идваше сам.Винаги имаше и още и още и така един безкраен кръговрат, чийто край не се виждаше.
-Така ще е най-добре-изрекох задъхано и несигурно
Това щеше да се случи все някога.Все пак щяхме да се женим.Но прибързването можеше да съсипе нещата.Не моех да повярвам, че го казвам.Та аз обикновено се впусках през глава в някоя глупост...и после идваха кашите.Този път щях да си спестя усложненията.
Ала вместо да се отдръпна, продължих да го целувам жадно, придърпвайки го към себе си.
"Забрави миналото".Това казваше мисловният ми механизъм и като никога щях да го послушам.
-Има нещо, което трябва да те попитам-откъснах устни от неговите-Можеш ли да ме заведеш при Натаниел?
Макар в момента по-голямата част от мозъкът ми да не работеше, все още помнех, че имам работа за вършене.И ако онзи пират наистина бе брат ми, не трябваше да губя време.Защото Дейлън не би се поколебал да го убие и всяка минута бе от значение.
Надявах се само Вишъс да не разбере въпросът ми погрешно.

56Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 13, 2011 1:18 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Мога ,но трябва да се случи днес или утре...Самър е бил заловен и ще бъде обесен...Разбира се сигорен съм ,че ще се измъкне още днес - думите на Ви сами излязоха от устата му. Когато усъзна ,че бе изрекъл мислите си на глас бързсо замълча преди да изрече още някоя глупост.
-Виш най-добре да изчакаме до сватбата ,а сега да отидем да видим пирата... - Ви се отдръпна едвам ,едвам от Алис ,но все още беше върху нея. Просто беше спрял да я целува ,а ръцете му бяха спряли да я събличат. Вишъс незнаеше какво иска тя от пирата и дори небеше сигорен какво изпитва към него ,но нямаше намерение да се държи като властен и ревнив съпруг. Просто щеше да отстъпи ,щеше да 'и позволи да се види с пирата ,а после щеше да се надява тя да го забрави.
-Аз най-добре да се облека...- каза Ви ,все така несигорен в думите си. Тялото му се съпротивляваше ,всичко в него се съпротивляваше ,всичко в него искаше да останат в тази поза и да довършът нещата...

57Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 13, 2011 1:32 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Заведи ме при него.Трябва да ..да го попитам нещо.
Явно все още имах шанс да се срещна с Натаниел.И какво щях да му кажа?"Хей.Аз съм сестра ти.О, да..правилно си разбрал.Ти и най-големият ти смъртен враг, сте братя."А Натаниел?Дали следкато разбереше горчивата истина, щеше да се откаже то кръстосването на моретата.Някак си не си представях бъдещето.Той и Дейлън делят властта на Порт Роял.Един пират и един аристкорта, които се мразят неизмеримо.И все пак, Натаниел можеше да повлияе на морските вълци и цялата тази връжда можеше да спре.Все пак той бе капитана, а те подчинените.
Натаниел Самър Уайлдсторм.
Ако бях права, това не бе името му.Ако бях права, името му беше Натаниел Старк Валерион.Законен брат на губернатора.
Най-сетне го бях открила.
Завъртях се ловко и застанах над Вишъс.Целунах го бързо и усмивката се разля върху лицето ми.
-Ще го напарвиш ли за мен?Ще ме заведеш ли при него?-попитах го, осъзнавайки, че е време да се отдръпна
ако не го направех, скоро дрехите ми щяха да са напода и брачните традиции щяха да бъдат потъпкани.

58Имението "Райдър" - Page 3 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 13, 2011 8:06 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Ще те заведа при него...Още днес! - каза спокойно комодора и се отдръпна от нея като отиде до вратата и хвана малката ,кръгла топчица.
-Първо се преоблечи ,а аз прес това време ще облека униформата си...Когато си готова отвън ще те чака карета...Аз ще съм с коня си ,така че предполагам че ще се срещнем при затвора - все така спокойна каза Ви ,въпреки че ревнуваше...
Равност...Нещо което Ви никога не беше изпитвал...Това чувство да защити своето момиче от други беше толкова силно.
Когато комодора излезе от стаята веднага се запъти към своята и доста бързо облече униформата си ,слагайки всичките медали който някога е имал. Мразеше да ги носи ,но те печелеха уважението на повечето хора и привличаха повече пирати ,все пак кой би устоял на мисълта да победи някой с толкова много медали...Униформата му беше най-омразната дреха. Вишъс предпочиташе да не я носи ,но когато не беше на кораба си беше задължен да се мъкне с нея.
Веднага щом комодора напусна стаята си се отправи към входната врата. Когато излезе коня му беше готов ,както и каретата за Алис. Без да чака момичето комодора тръгна към затвора...


П.П: Ако искаш пиши направо в затвора..и сори за забавянето..

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите