Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Имението "Райдър" - Page 2 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Имението "Райдър" - Page 2 Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Имението "Райдър" - Page 2 5115215h
Приятели на форума
Имението "Райдър" - Page 2 2554884z

Имението "Райдър" - Page 2 Mybanner

Имението "Райдър" - Page 2 2496170y

Имението "Райдър" - Page 2 Baner4e

Имението "Райдър" - Page 2 34ih7uu





Имението "Райдър" - Page 2 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Имението "Райдър" - Page 2 2681757A

Photobucket

Имението "Райдър" - Page 2 Banner11

Имението "Райдър" - Page 2 67af94109851f323

Имението "Райдър" - Page 2 2726010b

Имението "Райдър" - Page 2 Untitl13

Имението "Райдър" - Page 2 87933359

Имението "Райдър" - Page 2 486main

Имението "Райдър" - Page 2 2900851s

Имението "Райдър" - Page 2 2895021K



Имението "Райдър" - Page 2 2611282n

Имението "Райдър" - Page 2 3002948a

Имението "Райдър" - Page 2 D500d84183db6bb8

Имението "Райдър" - Page 2 2981009N

Имението "Райдър" - Page 2 Logo-3-1

Имението "Райдър" - Page 2 3087798S

Имението "Райдър" - Page 2 Untitl10

Имението "Райдър" - Page 2 3050046m

Имението "Райдър" - Page 2 3253750Y

Имението "Райдър" - Page 2 Oie_23721446F34bcC71

Имението "Райдър" - Page 2 3469647F

Имението "Райдър" - Page 2 Fr

Имението "Райдър" - Page 2 Untitl15

Имението "Райдър" - Page 2 3186694B

Имението "Райдър" - Page 2 Wienrpg

Имението "Райдър" - Page 2 2378429t

Имението "Райдър" - Page 2 3541731b

Имението "Райдър" - Page 2 3561486b

Имението "Райдър" - Page 2 2940229H

Имението "Райдър" - Page 2 3568923w

Имението "Райдър" - Page 2 Untitl10

Имението "Райдър" - Page 2 Adewc7

Имението "Райдър" - Page 2 4243671D

Имението "Райдър" - Page 2 3670767f

Имението "Райдър" - Page 2 3727433J

Имението "Райдър" - Page 2 3672226e

Имението "Райдър" - Page 2 3739896a

Имението "Райдър" - Page 2 Baner10

Имението "Райдър" - Page 2 001zxd

Имението "Райдър" - Page 2 3847610E

Имението "Райдър" - Page 2 Rpg12

You are not connected. Please login or register

Имението "Райдър"

2 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

26Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:36 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Ви се засмя до такава степен ,че дори сълзи му потекоха. Смъхът му отекна в стаята и когато погледа му отнове се спря на нейния Ви спря да се смее и избърса насълзените си очи.
-Аз и ставни болки са две думи който не могат да бъдат заедно в изречение - засмя се отново ,а после се изправи и съблече ризата си
-Представяш ли си ме със ставни болки? Най-много мусколна треска ,но ставни болки! - нов порой от смях ,а после Вишъс облече ризата си и отново се настани на дивана.
-Признавам ,че ще бъде адски забавна гледката как ти на осемдесет години тичаш из двора с бутилка в ръка ,а аз се гоня - Вишъс просто неможеше да спре да се смее ,беше му изключително забавно в момента. Сигорно ,заради алкохола ,пона на Вишъс му се искаше да е заради алкохола.
-Чакай ,а децата какво ще кажат ,ако те видят така...Тичаща с бутилка в ръка - Ви се опита да имитира сериозно изражение ,но влобще не му се получи и нова доза смях го налегна. Алис определено успяваше да подобри деня му.

27Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:45 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Децата ще ме подкрепят.А и когато станем на осемдесет, те най-вероятно ще са напуснали семейното гнездо.-продължих да се смея
-Ще видим тази работа със ставните болки.Ако когато се скараме започна да те налагам с точилка, те все някога ще се появат.А ако нямаш ставни болки и успееш да ме настигнеш, най-вероятно ще те халосам с бутилката и после най-спокойно ще отида да си взема нова.
Възникна следващия въпрос "Какво ще кажат децата, ако те видят с точилка в ръка".Сигурно щях да им обясня, че баща им е налазен от паяци и аз не налагам него , а малките гадини.Така щеше да излезе, че го спасявам от сигурна смърт.
-Май изяснихме въпроса с пиенето.Пък и има още един вариянт.Децата може да са наследили гена на алкохолизма от мен и да ми помагат в боя с точилка.Лошо ще стане, ако се родят твои копия.Тате и малките преследват мама през двора..хубава гледка ще бъде за съседите.-избухнах отново
Деца?
Олеле.Кога стигнахме до децата.Та ние се познавахме от толкова малко...
Но трябваше да призная гледката на общото ни бъдеше и по-точно как той и децата ме преследват, опитвайки се за изтръгнат бутилката от ръцете ми, имаше примамлив вид.

28Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 9:00 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Да знаеш обаче ,че искам да имаме куче! - каза сериозно Ви и се засмя. Картинката с децата все още беше в главата му. Просто неможеше да спре да се смее.
-Общото ни бъдеще се очертава да бъде голям купон - засмя се Ви. Да ,да си представят смешни сцени като тази определено помагаше поне малко и на двамата да възприемата какво следва. Вишъс обаче неможеше да разбере как се бе съгласил да се ожени отново...Не че първия му брак не е бил хубав ,но си бе казал че никога няма да повтори грешката да застане на олтара и да каже "Да" ,а ето че сега Ви седеше заедно с бъдещата си съпруга и обсъждаха на кой ще се метнат децата...Ви обаче не беше глупав и осъзнаваше ,че тя е против брака колкото и той. Да ,ако я познаваше поне от месец можеше да приеме такова нещо ,но те се познаваха само от часове...Вишъс въпреки това я харесваше. Тя беше забавна ,умна и изключително красива.

29Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 9:12 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Куче?Да тича и то след мен.Не стига, че като комодор разполагаш с цялата морска флота, ами и кучето и децата ще ме гонят, мъчейки се да спрат алкохолните ми прояви.Явно кучето на пирата е привлекло вниманито ти.
Натаниел освен цялата сган морски вълци, разполагаше и с куче, което явно обичаше, защото щом стана напечено, застана пред него с намерението да посрещне всеки куршум, който се опита да го достигне.
Деца...куче...халка.
Не беше ли твърде рано да надявам халката?
Съвсем пределно ясно ми бе, че той не иска този брак.Не го винях.Да ти сервират новината"ще се жениш за момиче, което не познаваш" си беше удар под кръста.
Ала така може би щях да забравя миналото и да отворя нова страница.Страница, която не бе претъпката от каша след каша.
-Добре.Ще вземем куче.Но, ще се наложи да поемеш част от грижите за отглеждането му.Както и на децата.И никакви оръжия вкъщи докато не навършат поне петнадесет.Няма да ги излагаме на опастност я.
Да тежък брак се очертаваше за Вишъс.Тези мисли ме накараха да се засмея.

30Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 9:28 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Без оръжия ,но ще се обучават да се защитават независимо от пола им...Туко виж наследят от майка си отвличанята. Не искам малката Алис да е в опастност ,затова ще я науча да се бие ,малкият Ви също - засмя се Ви и се изправи ,за да налее уиски за него и Алис.
-Само ,ако може да не кращаваме децата си на нас ,защото Вишъс младши ми звучи много странно. - Ви седна отново на дивана и подаде на Алис чаша пълна с уиски ,а после отпи от своята.
-А кучето ми се ще да е полувълк ,всъщност в гората в задния двор има една глутница вълци ,но те са доста добрудушни. Убиват само нарушители и животинки. - Ви се замисли за глутницата. Дядо му беше довел няколко вълка от едно от пътешествията си и с времето те станаха глутница и живееха в гората на имението. Ви прекарваше доста време там като дете и вълците не го закачаха ,те не нападаха хора и бяха по-скоро като домашни любимци на семейството.

31Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 6:28 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Никакви вълци!Само си представи малкия Ви..добре, представи си малкия...ох!Представи си малкия ни син.Виждаш ли сладките му очички и изведнъж, както си играе на пода, започва да пищи, защото някакъв вълк е захапал играчката му.А ти си на работа...И аз за кое да се погрежа по-напред-за сина ни или за вълка?
Повдигнах вежди и му хвърлих кос поглед.
-За имената съм съгласна.Все ще измислим нещо...но сега е твърде рано.
Деца..
Думата отново прокънтя в ушите ми.Та аз бях на деветнадесет?!Време ли ми беше да раждам...да родя от комодора и после да ги отгледам пре повечето време сама, защото неговата работа изискваше постоянно присъствие.Да не говорим за битките...
Поех чашата, която ми подаде и изпих течността.Взрив от емоции се разля по вените ми.Явно уискито почваше да действа.
-Оу.Значи ще ми даваш да пия?-попитах очудена
Това беше напредак.Току-що бях извоювала алкохолната си свобода.

32Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 6:50 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Ами да не ми се ще да те гоня из двора заради алкохола - Ви се засмя и отново напълни чашата 'и ,а след това напълни своята.
-Вълците са добрички и не се приближават до имението. Гората обаче е тяхна територия и малкият ни син ще стъпи там само когато е готов да улови първото си животно. - Вишъс изпи уискито си на една глътка и допълни чашата ,а през това време кръвта му вреше и бушуваше. Скоро младия комодор щеше да е пиян ,а това не беше особенно добра идея.
-Шейн е хубаво име или Ричард... - Ви отново отпи от уискито. Този път само една малка глътка ,а после се усмихна и погледна един от най-малките портрети.
-Може да го кръстим Шеймъс и накрадко ще му викаме Шей или пък Феймъс (слава) и накрадко Фей - Ви се замисли ,но определено с имената не му вървеше. Ако кръстеше сина си Феймъс горкото дете най-много да бъде скъсано от подигравки.
-Всъщност какво ще кажеш да премислим идеята за малка сватба? Не харесвам огромните сватби с хиляди души полувината от който непознаваш ,но въпреки това трябва да им се подмазваш... - за пореден път Ви отпи от чашата си и осещаше колко близо е до това да се напие ,но неможеше да спре.

33Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 7:07 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Звучи чудесно.И аз не обичам прекалената шумотевица.
Издърпах чашата от ръката му.
-Налагам ти вето.И не ме гледай така.Да са живее с мен не е лесно.Ако продължаваш да пиеш, скоро черният ти дроб ще стане на нищо.А ние не искаме това...Ще ми се наложи да гледам не само вълк и деца, ами и мъж.
Внезапно осъзнах колко съм уморена.Какво ли не бе станало днес..
Натаниел-ох, по даволте съвсем забравих, че трябваше да го намеря.Е, явно щеше да стане по-късно.А и още не бях направила план.Не можеше просто да отида пре цялата сган морски мълци и да му навия крачола.
-Нещо против да спя при теб-изръсих-Имам предвид не при теб ...а при теб.Ами ..ох!В някоя от стаите за гости.Ако сега тръгна за имението на брат ми, ще заспя по пътя.
Трябвашеда свикна с мисълта, че ми е годеник, но трябва да призная, беше адски трудно.Да ми сервират такава новина..
Каша.
Да, всичко бе една огромна каша.И кога ли най-после всичко щеше да се подреди?След като кажа "да"?
Поне така се надявах...

34Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 7:15 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Разбира се! Може да използваш стаята в която беше преди малко - Ви се усмихна и се облегна назад ,като потъна в меката облегалка. Този диван в момента му се виждаше много одобен.
-Ако имаш нужда от нещо потърси някои от слугите. Те с удоволствие ще ти помогнат все пак ,ако сватбата с състои ще си тяхна господарка. - Ви никога не се бе чувствал като господар на хората който работеха за него. Той беше просто техен шеф и приятел ,от време на време. Беше помагал на много от тях. Някои от семействата на основния персонал дори живееха в имението и затова денем на вън ,в двора или из конюшните се срещаше по някое хлапе.
-Аз също мисля да си лягам. Какво ще кажеш да те изпратя до стаята ти? - усмихна се Ви и се изправи като се прозя уморено. Младия комодор подаде ръката си към тази на годеницата си...

35Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 7:36 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-и без това нямам никаква идея как да стигна обратно..не ме бива в ориентирането-поех ръката му и изчаках да ме заведе до дървените врати, делящи ми от мекотата на юргана и одеалото.Боже, как ми се спеше.
Пуснах ръката му и натиснах дръжката.
В стаята бе станало тъмно и ...определено плашещо.Не обичах да го признавам, но страховете ми бяха много повече от прости светкавици..Все още вярвах, че под леглото се крият цял отбор зелени извънземни, които размахваха антените на главата си заплашително.
Издърпах го в стаята.
-Още една малка молба..-погледнах го, опитвайки се да си придам възможно най-ангелското изражение.-Остани при мен.
Пуснах ръката му и отидох до леглото.Свалих обувките, които цял ден тероризираха краката ми и се шмугнах под завивките.
Сложих глава на възглавницата и се ослушах за стъпки.
Дали щеше да дойде?
Ето как се получаваха кашите.Малко от моя характер, по-точно онази част, която винаги бързаше и не мислеше.И ето я кашата!
Въздъхнах и затворих очи.

36Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 7:56 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Добре - отвърна спокойно Ви и събу обивките си ,а после свали и ризата си. Не го интересуваше дали щяха да правят нещо или щяха просто да спят ,просто каквото и да правеха на Ви ризата му беше излишна.
С бавни и тихи крачки комодора пристъпи напред и се настани на леглото върху завивката. Щеше да спи отвид ,може би дори щеше да легне на пода. Той нямаше претенции къде да спи ,за него беше без значение ,защото бе свикнал да спи на доста не удобни места.
-Лека нощ красавице! - прошепна Вишъс и се настани по гръб ,загледан в тавана. Сънищата му бяха одавна отнети и много рядко спеше без да сънува кошмар ,затова за сега бе решен да седи буден и ако се наложи да заспи щеше да се постарае поне да не сънува.

37Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 9:29 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Лека-отговорих тихо
Кръв, битки, смърт..
Това бяха действащите лица, които си поделяха сцената в съзнанието ми.Кръвта пристъпи с театрална крачка и даде цвят на вичко.Някъде зад нея битката продължаваше да се вихри с пълна пара.И после всичко притихна, прихванато от ръката на смъртта.Замря и покоя се възцари.
Не виждах лица..Само фигури и очертания.Ужасяващи и плашещи ме.
Надигнах се рязко, а накъсаното ми дишане обля цялата стая.
-Ох!-бе първото, което успях да кага
Безсмислено междуметие, но само толкова можеше мозакът ми в момента.
-Буден ли си?-не виждах лицето му, но чувах дишането му
Чак сега осъзнах, че ръката ми трепереше.
Само сън..дишай...спокойно.
Това ми нареждаха зъбните колела на мозъчния ми механизъм, ала те бяха толкова далечни, че бе чудо, че ги чувах.
Явно всички премеждия си бяха казали думата и бяха успели да ме застигнат дори в най хубавото нещо в живота ми, а именно сънят.
Още веднъж бях на път да кажа” по дяволите”...

38Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 10:37 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Да... - отвърна спокойно Ви и погледна към лицето 'и. Изглеждаше уплашена сякаш е видяла призрак или е сънувала кошмар.
В следващия момент Ви се усети как се надига от леглото ,в седнало полужение и я прегръща. Неговото мусколисто и полуголо тяло обви нейното дребно телце ,сякаш искаше да я защити от кошмара 'и.
-Просто сън ,Алис... Просто един досаден кошмар... - Ви шепнеше нежно всяка дума и повтаряше отново ,и отново.
-Сега си с мен...Спокойно било е просто сън... - продължи комодора ,все така нежно ,без да я пуска от обятята си. Ви искаше да я защити от всичко независимо дали това всичко е просто кошмар. Беше готов на всичко за нея или поне така се чувстваше в момента. Комодора бе затворил очи само за малко и в следващия момент се бе събудил от въпроса на Алис...Ако беше останал буден най-вероятно щеше да я изтръгне от кошмара 'и преди влобще да е осетила ,че сънува...Но не тази нощ Ви бе спасен от кошмарите си ,но Алис не...Вина ,да точно вина изпитваше в момента комодора ,но я прикриваше и се опитваше да успокои Алис.

39Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 10:56 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Силните му мускулести ръце се обвиха около мен, напомняйки ми, че се намираме в тъмната стая, а не в някой кошмар.
Минута..две..
Времето летеше.Въздъхнах тежко и се облегнах назад все още в прегръдките му.Отпуснах глъва на гърдите му и реших, че всичко е било страничен ефект на уискито, което изпих.Алкохолната течност явно ми бе повлияла повече отколкото мислех.
Внезапна мисъл прелетя като куршум в съзнанието ми.Отдръпнах се бързо от него, осъзнала, че лежахме в едно легло, а той нямаше риза.За жалост, се познавах твърде добре и знаех, че налудничевите мисли ще се повят съвсем скоро.
-Извинявай.-казах му
Какво ли си мислеше в момента?
И после защо кашите винаги се образуваха около мен.
Поне пиратите бяха останали на заден план.Бях твърдо решена, че ще загърбя миналото и повече няма да мисля за морските вълци.Където бяха те, там бяха и проблемите.А точно сега не ми беше до повече усложнения.Досатъчно бе, че бях прегърнала комодора на тъмно в леглото.
Пиратският ми “съпруг” вече не бе важен.Нептун се бе изпарил, оставяйки само болка след себе си.Бе ме използвал, а и двамата принадлежахме на различни светове.
Вперих поглед в тавана и нямах никаква идея какво да кажа.

40Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 7:53 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Искаш ли да запаля свещи? - попита Ви без да обръща никакво внимание на извинението 'и. Той не 'и се сърдеше ,затова че тя го изпута. Беше нещо съвсем нормално. Тя беше дама и точно такава трябваше да бъде реакцията 'и ,а Ви от друга страна нямаше намерение да прави друго освен да я държи в прегръдките си. Само така бе сигорен ,че може да я защити от всичко.
В мрачната стая цараше тишина...Тъмнината бе погълнала всичко в мрачната си прегръдк и предметите в стаята се различаваха доста трудно ,но Вишъс ,за щастие ,успя да стигне до гардероба без да се удря в нищо. От там той извади три свещи и ги сложи на нощното шкавче на Алис ,а след това остави и кибрита.
-Ако искаш ще си облека ризата? - въпроса на Ви беше повлиян от начина по който Алис го гледаше. Тя следеше всяко негово движение ,а той от своя страна бе прекосил стаята за свещи ,гледайки само към Алис. Очите на комодора дори сега бяха спряни на нейните и нежелаеха да сменят посоката в която да гледат.

41Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 8:22 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Повечето същества от женски пол нямат никаква идея какво да правят, когато застанат лице в лице с полугол мъж.А как ли се чувстваха съществата от женски пол, застанали лице в лице с бъдещия си съпруг, чиято риза отдавна е паднала?
Е, току-що разбрах.
-Ъм...аз нямам никаква идея-думи, които подхождаха повече на някой, за който медиците отдавна бяха заключили, че не е наред с главата или на някое малко дете, което са хванали да краде сладко преди вечеря и сега с извинителна усмивка се опитва да обясни, че няма нинкаква идея откъде са се появили издайническите петна по бялата му блузка.
Можеше да отговоря просто с някой от стандартните двубуквени отговори като "да" или "не".Само дето мен никога не ме е бивало в избора.Никога не знаех какво точно искам и да реша, кое от двете да кажа, си беше непосилна задача.
Вместо това откъснах погледа си от него и се фокусирах върху дишането.
Трудно се оказа.
Аз нямам никаква идея-браво на мен.Комодорът сигурно вече си мислеше, че ще се жени за мозъчно изостанала.Е, аз самата често твърдях, че количеството сиво вещество в главата ми е на изчерпване...

42Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 9:43 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Комодора повдигна рамене в знак на отговор и после запали свещите. Само след миг Ви отново беше в леглото до Алис ,все още без риза.
-По-добре ли си? - попита Ви и погледна отново към нея.
Комодора със сигорност нямаше да може да заспи отново ,но въпреки това бе решил да остане в стаята поне до изгрев. После щеше да слезе долу и да приготви закуска ,нещо което не бе правил от детинство. Дядо му беше доста твърд с него...Той учеше Ви на всичко ,да чисти ,да готви ,да говори няколко езика ,да се бие ,да ловува ,на всичко. От неща който някой ден ще са от полза на Ви ,до неща който може никога да не му потрябват.
Вишъс затвори очи и още щом го направи пред очите му се появиха кървавите спомени от миналото му. Спомени ,който го накараха рязко да отвори очи. Да ,съня на младия комодор одавна бе отнет от него и затова той предпочиташе да будува.

43Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пон Фев 07, 2011 9:52 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Предполагам всичко е било заради премеждията днес.Сънищата имам предвид.Благодаря, че ме спаси.-осъзнах, че покрай новината за годежа съм забравила да му благодаря
И все пак дали Натаниел се бе оправил.
Внезапно ми се прииска да скоча и да отида при него.Бях чувала за него само от историите на Дейлън.Но и те не бяха много подробни.Брат ми обичаше да забравя детайлите и това правеше историите му постни и немного описателни.
-Какво има?-попитах Вишъс
На лицето му бе изписана болка.Познавах това изражение.Често се прокрадваше върху моето лице и когато се погледнех в огледалото, виждах непозната.
Спомените имаха силата да разрушават.Това, което веднъж се запечаташе в човешкото съзнание, трудно можеше да се изтръгне.Знаех го то личен опит.Раната зарастваше, но веднъж погледнеш ли в миналото, тя се отваряше и носеше със себе си болка и разруха.
Забелязах, че комодорът не облече ризата си.Поне малоумният ми отговор не бе посрещнат с изражение тип "горкото момиче.Луда отвсякъде".Живееш ли с Дейлън, това изражение ти ставаше до блока познато...

44Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Вто Фев 08, 2011 7:47 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Спомени - усмихна се Ви и погледна към нея. Не му се говореше за миналото ,всъщност мразеше да говори за миналото си ,но въпреки това и бе разказъл поне малко за случката с пиратите. Само дето бе пропуснал частта ,че е видял убийството на родителите си. Този спомен го даряваше с кошмари всеки път щом Ви затвореше очи.
-Заспивай...Аз ще поседя малко тук и после ще отида да приготвя закуска - Вишъс не отдели погледа си от нея и просто продължи да я гледа ,да следи всяко нейно движение. Изочаваше я ,тя беше различна и бе пробудила любопитството на Ви.

пп: сори за забавянето..може да отсъствам до събота или неделя ,затова ако искаш прекрати РПто Smile

45Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пет Фев 11, 2011 11:08 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Вперих поглед в нещото и се опитах да заспя отново.Ала не се получи.Странно беше моето съзнание.Намирше кога де ме тормози.Точно когато исках да поспя, то изкарваше наяве разни ужасяващи картини и най-нахално крадеше от съня ми.
Минаха минути..или може би часове.
Слънчевите лъчи погалиха лицето ми и се принудих да отворя очи.Явно все пак умората бе ударила с железния си юмрук и ме бе накарала да потънна в дълбоките дебри на съня.Размърдах се, осъзнавайки, че слепоочието ми е разъсано от ужасяваща болка.Явно уискито си беше казала думата.И явно на Вишъс нямаше да му се налага да ме гони из двора, мъчейки се да ме откаже от порока на пиенето.
-Ох.-успях да кажа единствено
Надигнах се с мъчителни усилия.Ала главоболието беше по-силно и само секунда по-късно главата ми отново тупна върху възглавницата.
-Ох!-повторих
Ама къде ми беше умът.Пиенето не бе за мен.Трябваше да си избера някое по-различно хоби.Бутилката явно не ме обичаше.Е, след тази болка можех да кажа, че е взаимно.
Трябваше да се поуча от Натаниел.Той едва не загуби живота си, там на площада и то само защото бе попрекалил с рома.Може би това си беше семейна черта.Не можех да бъда сигурна в това твърдение преди да видя глезена му.А това щеше да се окаже доста трудна задача.Е, предвид склоността на пиратите да ме отвличат, може би нямаше да е толкова трудно.

46Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Пет Фев 11, 2011 9:29 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Ви беше успял да поспи най-много час-два и когато забеляза показващото се на хоризонта слънце се изниза от леглото и тръгна към кухнята. Прислугата го посрещаше с усмивка ,поздравяваше го с "Добро утро ,сър!" ,а после продължаваха да вършат работата си. Всеки беше усмихнат и наспал се и всички бяха доста енергични. Вишъс от своя страна се беше леко усмихнал ,но имаше тъмни кръгово под очите и му личеше ,че е уморен.
-Добро утро! - каза Ви като влезе в кухнята ,а само след миг всички присъстващи му отвърнаха.
Младия комодор се захвана с готвенето ,въпреки че готвача спореше с него и нежелаеше да остави Ви да сготви. Вишъс обаче беше настоятелен и накрая успя да обеди прислугата ,че може да се оправя в кухнята. Комодора беше приготвил три бройки яйца на очи ,четири препържени филийки ,кафе и беше сложил в една чинийка отстрани сирене ,кашкавал ,захар и мляко за кафето ,а за десерт имаше ягоди.
Заедно с таблата Ви се качи бързо на горния етаж и отвори вратата на спалнята ,а там седеше Алис ,която очевидно сега се бе събудила и се бе замислила за нещо.
-Добро утро красавице! - усмихна се комодора и влезе в стаята като остави таблата на леглото ,а след това седна пред Алис внимателно ,за да необърне таблата ,която беше между тях.

47Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 1:00 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Ох!-казах за пореден път
Храната изглеждаше страхотно и ефекта се подсилваше от факта, че бяха ужасно гладна.Опитах от яйцата и очите ми се разшириха от изненада.
-Дяволски вкусно е.
Ръката ми се стрелна към чашата с кафе и половината от съдържанието и изчезна веднагически.
Главата ми обаче продължваше да бучи и сякаш бе направена от олово.
-Ти ли направи всичко това?-попитах учудено
Аз самата не можех да готвя.Единственото, което правех в кухнята, бе да спъвам прислугата.Брат ми изрично ме бе забранил да ходя там, защото съм щяла да подпаля нещо.и беше прав...Моите две леви ръце рядко ме слушаха и в повечето случай действаха без да се интересуват от заповедите ми.Това ми носеше определението "непохватна".След години се свикваше с него, както и с множеството пострадали от моите объркани ръце.
Малко по молко храната изчезна, а усмивката на лицето ми се завърна.Главоболието започна да стихва и май причината бе в кафето.Макар никак да не обичах горчивия му вкус, трябваше да призная, че имаше уникални способности.Успя да прогони съненото изражение от лицето ми.

48Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 1:33 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Купувам всичко от прислугата си. Повечето от тях имат собствени домове където някои отглеждат плодове ,други зеленчуци ,а трети животни. Изкупувам всичко което ми предложат. - Ви обясни и изчака Алис да вкуси храната. Когато видя реакцията 'и се усмихна ,а когато зададе въпроса дали той е готвил усмивката му стана дори по-голяма.
-Да..Аз сготвих всичко. Когато плаваш из океаните се налага да се научиш да боравиш в кухнята. - Ви взе една от ягодите ,която беше ярко червена и я подаде към Алис.
-Пробвай ,невероятни са. - Ви се усмихна и я погледна право в очите.

49Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 1:48 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Взех ягодата от ръцете му и без да чакам отхапах от нея.Безспорно вкусът и беше поразителен.Да не говорим за аромата.Сладък и същевременно леко кисел.Точно както обичах.
-Прав си-усмивката ми стана още по-широка
Откъснах поглед от очите му, неизпускащи моите движения и се съсредоточих върху мисловната дейност.
-Аз не мога да готвя.-изръсих без да се замислям-Мога да беля картофи и само толкова
Взех още една от ягодите и захапах.Сладкият и вкус експлодира във вените ми.
-Ммм-промърморих тихо и затворих очи
-Ти не искаш ли?-отворих очи и го погледнах, а дяволита усмивка, която не можех да си обясня се появи на лицето ми.
Дали от ягодите, дали от алкохола, или може би и от двете на куп, в главата ми се зародиха противоречиви мисли, клонящи към глупави и недомислени действия.
По дяволите, тези мои мисли.

50Имението "Райдър" - Page 2 Empty Re: Имението "Райдър" Съб Фев 12, 2011 2:23 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Не не съм гладен - отвърна спокойно Ви и се усмихна. Докато я гледаше как яде ягодите мислите в главата му прелитаха една по една и той отново искаше да я целуне.
-Няма проблем. Винаги мога да готвя аз или прислугата. - каза Ви като се опита да се разсея от мислите си.
Въпреки ,че тя се водеше негова годеница Ви неможеше да си позволи да я целуне. Правилата на аристокрацията непозволяваха такива неща...Колко много мразеше тези правила...
-Искаш ли да ти донеса още нещо? - без да отделя очи от нейните...
В следващия миг ,без влобще да се осети какво прави ,Вишъс целуна Алис. Целуна я нежно и леко ,съвсем нормално и обикновенно ,сякаш за тях двамата целувките бяха нещо съвсем нормално ,а не нещо забранено.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите