Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Имението "Райдър" 6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Имението "Райдър" Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Имението "Райдър" Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Имението "Райдър" Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Имението "Райдър" Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Имението "Райдър" Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Имението "Райдър" Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Имението "Райдър" Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Имението "Райдър" Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Имението "Райдър" Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Имението "Райдър" Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Имението "Райдър" Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Имението "Райдър" Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Имението "Райдър" 5115215h
Приятели на форума
Имението "Райдър" 2554884z

Имението "Райдър" Mybanner

Имението "Райдър" 2496170y

Имението "Райдър" Baner4e

Имението "Райдър" 34ih7uu





Имението "Райдър" 2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Имението "Райдър" 2681757A

Photobucket

Имението "Райдър" Banner11

Имението "Райдър" 67af94109851f323

Имението "Райдър" 2726010b

Имението "Райдър" Untitl13

Имението "Райдър" 87933359

Имението "Райдър" 486main

Имението "Райдър" 2900851s

Имението "Райдър" 2895021K



Имението "Райдър" 2611282n

Имението "Райдър" 3002948a

Имението "Райдър" D500d84183db6bb8

Имението "Райдър" 2981009N

Имението "Райдър" Logo-3-1

Имението "Райдър" 3087798S

Имението "Райдър" Untitl10

Имението "Райдър" 3050046m

Имението "Райдър" 3253750Y

Имението "Райдър" Oie_23721446F34bcC71

Имението "Райдър" 3469647F

Имението "Райдър" Fr

Имението "Райдър" Untitl15

Имението "Райдър" 3186694B

Имението "Райдър" Wienrpg

Имението "Райдър" 2378429t

Имението "Райдър" 3541731b

Имението "Райдър" 3561486b

Имението "Райдър" 2940229H

Имението "Райдър" 3568923w

Имението "Райдър" Untitl10

Имението "Райдър" Adewc7

Имението "Райдър" 4243671D

Имението "Райдър" 3670767f

Имението "Райдър" 3727433J

Имението "Райдър" 3672226e

Имението "Райдър" 3739896a

Имението "Райдър" Baner10

Имението "Райдър" 001zxd

Имението "Райдър" 3847610E

Имението "Райдър" Rpg12

You are not connected. Please login or register

Имението "Райдър"

2 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

1Имението "Райдър" Empty Имението "Райдър" Пон Яну 31, 2011 8:52 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Имението

Първия етаж:
Кухнята
Всекидневната
Чайната
Трапезарията
Банята за персонала
Стаите на персонала - 20 стаи
Втория етаж:
Гостните - 5 стаи
Гардеробните - към всяка гостна има гардеробна винаги пълна с дрехи от всеки размер и за всеки пол
Семейната спалня - тази стая принадлежала на родителите на Вишъс ,но сега е неизползваема
Стаята за Главата на семейството - стаята която е била за дядото на Вишъс ,сега тази стая принадлежи на Ви
Старата стая на Ви
Гардеробните - към всяка стая имаше по една гардеробна
Баниите - към всяка от трите главни стаи имаше баня
Етажната баня - тя се ползва от гостите и от време на време и Ви я ползва

В двора:
Конюшните - конюшните бяха големи и разполагаха с място ,за поне 10-20 коня
Задния двор - задния двор беше огромен. Имаше малко езеро и малка гора ,който Ви използваше за лош и риболов..

2Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 6:23 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Черният кон тичаше светкавично бързо устремен към имението "Райдър". Вишъс беше мълчалив повреме на цялото пътешествие до имението и незнаеше какво да каже. Беше прекалено ядосан ,за да мисли трезво ,но колкото по-бързо се движеше конят толкова повече съзнанието му се проясняваше. Ви небеше идвал в имението от както го бе напуснал...Не беше идвал тук от близо десетина години и ето ,че сега отново се намираша у дома...Дом не беше най-подходящата дума ,но въпреки това малко или много комодора чувстваше това място като свой дом...
-Погрижете се за коня ми и пригответе банята и стая за дамата! - заповяда Ви на слугите ,който наобиколиха коня му веднага щом той пристигна. Комодора слезе от коня и помогна и на момичето ,а после черният жребец се отправи към конюшните ,а Вишъс тръгна заедно с момичето към имението.
-Да права си нежелая да се женя... - думите на Ви излязоха сами от устата му в момента в който пристъпи във всекидневната. Той бе застанал пред камината и гледаше портрета над нея. На него беше изобразен Вишъс заедно с мъртвата му съпруга ,а от лявата страна на портрета имаше друг по-малък ,на родителите му...От дясно пък се намираше портрета на дядо му и баба му...Вишъс мразеше тези портрети напомнящи му за това колко е преживял през живота си...Портретите окачени на стената връщаха спомениете и болката от миналото му.
-Сър желаете ли да ви донесем нещо? - попита една от слугините и се поклони леко.
-Да чиста ризи и чаша уиски... - отговори Ви и свали горната част от униформата си ,която беше изцапана с кръв...
-Името ми е Вишъс Фюри Райдър ,комодор и аристократ...Известен като убиец на пирати... - Ви неподаде ръката си към момичето ,а просто продължи да се взира в портретите...

3Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 6:38 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Пътят мина в нягостно мълчание.И все пак...какво се очакваше да му кажа?
Стаята, в която ме заведе, имаше няколко портрета.Познах само Вишъс.
-Къде е тя сега?-попитах го тихо, гледайки съм жената до него
Изглеждаха..влюбени.Явно това е била жена му...и явно нещо се бе случило с нея.Добре разбирах как се чувства.От многобройната ми фамилия бяха останали едва трима членове.И единият се появи в живота ми само преди минути.
-Не ми отговаряй-казах и седнах на един от диваните
Какво щях да правя?
Не исках да отивам до олтара.Не обичах сватбите.
И не го познавах.По дяволите, той рани брат ми?!
-Не може...това е някакъв кошмар...не може да сме сгодени.Не разбираш....Аз...Не искам да се омъжвам за теб-изправих се-Не го приемай лично.Но за да се омъжа, трябва да изпитвам нещо....За мен си просто непознат!Трябва да има решение.
Нептун, Старк, Дейлън, Натаниел, Вишъс
Защо в живота ми имаше толкова мъже, които искаха да променят всичко?
Всеки един от тях имаше своята роля и накрая живота ми бе преобърнат.
Та Вишъс също не искаше да се омъжва?!
За какво тогава бе всичко това..
За да страдам аз?

4Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 6:51 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Пирати... - промърмори Ви и най-накрая се обърна към графинята с тъжен поглед.
-Пирати убиха родителите ми когато бях около четиринайсет годишен...Присъединих се към флота с цел да отмъстя за тях ,но един ден я срещнах ,влюбих се и се оженихме...После отново се случи пирати ми я отнеха...Отнеха и нероденото ми дете - Ви отново се обърна към портрета и се усмихна при вида 'и. Помнеше денят в който си направиха този портрет...Малко преди смъртта 'и.
-Заповядайте господине - слугинята се появи отново ,а в ръцете си държеше чиста ,бяла риза която подаде на Ви.
-Благодаря! - отвърна той и облече ризата ,прикривайки полуболото си тяло и белезите който имаше от хилядите му сражения. После бавно седна на дивана до момичето и отпи от уискито си.
-И аз като теб нежелая този брак ,но брат ти...Да кажем ,че брат ти беше доста обедителен... - при спомена Ви се напръщи. Младия губернатор искаше от Ви подкрепа за войната срещу пиратите ,но Ви опорито му отказваше...
-Този брак ще допринесе за много неща...Разбира се не е задължително да се оженим на момента мисля ,че ако стане нещо то първо трябва да се опознаем... - Ви отпи отново от питието си и погледна към огромния часовник до вратата...Почти беше време за вечеря.
-Би ли вечеряла с мен? - попита Ви като се изправи и набързо допи уискито си. - Ако желаеш може да минеш първо през банята и да се преоблечеш...Във всяка една от гостните има пълни гардеробни с необличани рокли.

5Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:09 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Не искам да се преобличам.-казах
-Преди да вечеряме..Това, което ти се е случило е ужасно.Но пиратите не убиват без причина.Те просто са хора, попаднали на грешното място в неподходящо време.Всичко това е безумно и трябва да спре.Ако обедините силите си, заедно можете да поставите началото на нещо хубаво.Стига ви толкова кръв и убийства.
Едва ли щях да постигна нещо с думите си.Не повлиях на брат си, да повлиая на Вишъс също ми се сруваше трудно...
И все пак всичко това се очакваше.Знаех си, че един ден ще ми се наложи да се омъжа не по волята си, знаех, че нямаше да мога да направя нищо.
Мразех безсилието си.То ме беше завладялои не ми позволяваше да помръдна.
Да избягам?
И защо, след като Дейлън щеше да направи всичко,за да ме открие.
-Това, което трябва да направим, е да преглътнем ситуацията и да помислим върху бъдещето.
Не можех да повярвам, че именно аз го казах...
-Да се опознаем и...да видимм как ще се подредят нещата.-въздъхнахх тежко и го оставих да ме заведе в трапезарията.
Мисли, думи...те щяха да се подредят все някога и с реда се да донесат и промените.
А промените не винаги бяха за лошо...

6Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:21 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Всъщност брат ти иска да му помогна да сложи край на войната ,но с груба сила...Аз обаче научих много от пътуванята си и от действията си ,и от части успях да простя на пиратите...Просто искам войната да свърши ,но нежелая масово клане...Брат ти от друга страна знае ,че моята подкрепа ще му донесе подкрепана на клаското семейство...Името ми може да не е влиятелно тук ,но имам влияние навсякаде из света и то не само сред аристократите ,но и сред доста престъпници... - Вишъс се настани на масата ,но преди това като истински джентълмен дръпна леко стола на Алис ,за да седне и после запали свещите намиращи се в центъра на голямата маса.
-Честно казано днес имах намерение да помогна на този пират да се измъкне...Смъртта му щеше да накара пиратите да се разбунтуват и така нещата щяха да загрубеят и това да доведе до много жертви ,но когато те отвлече кръвта ми кипна...Разбира се наложи се да го прострелям ,но изтрелът не беше фатален най-много да загуби съзнание за няколко часа или дни. - Ви взе вилицата си и си бодна едно картофче. Готвача беше приготвил задушено пилешко с картофи ,нещо което Ви обожаваше да яде.

7Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:32 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Разрових чинията си, но нямах никакъв апетит.
Странно, предвид големите количества храна, които можех да погълна.
Явно брат ми ме бе продал за по-добро име.Не можех да го повярвам.Та след отвличането той се бе променил коренно.Бе почнал да зачита мнението ми.Е, бе увеличил охраната ми, но все пак.
Как щяхме да живеем?
Аз не можех да дам на Вишъс това, от което се нуждае.На него му трябваше любов..както и на мен.
-Кога е ...кога е сватбата?-попитах го тихо , все още гледайки в чинията си
Може би разполагах с време.
Да поспя, да премисля, да видя Натаниел.Трябваше да говоря с него.Имах да му казвам толкова много неща...
А той едва ли помнеше старото си семейство...
Колко голяма каша забърках този път...и щеше да се разрастне.За жалост, бях убедена.

8Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:41 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Виж дадох потвърждение на брат ти относно сватбата ,но изрично му казах ,че ако ти не си съгласна няма да се състои - Вишъс се усмихна леко и одряза пърче от месото ,а после го изяде.
-Предлагам ти да се поопознаем и ако нещо стане сватвабата ще се състои ,ако ли не ще кажа не на брат ти - Ви знаеше ,че ако каже не на губернатора щеше да си изпати ,но това не го интересуваше. Вишъс знаеше ,че този брак не е само заради властта която младия губернатор щеше да получи...Беше и защото Дейлън искаше сестра му да е в безопастност ,а по безопастно място от това имение нямаше...Освен това Ви можеше да защитава Алис и днес го беше доказал...Това беше основната причина да бъде избран ,но Вишъс неможеше да направи нищо против волята на Алис...Щеше да и даде избор...

9Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:55 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Не можех да причиня на брат си болка.Щях да се омъжа за Вишъс..
Поне това дължах на Дейлън за всички онези години, в които той се грижеше за мен.
-Ще се омъжа.Но предпочитам да е час по -скоро-отговорих на комодора
Ако датата се провлачеше, може би щях да се разобедя.Ако видех лицето на Старк или на Нептун също.Затова бързия брак беше най-доброто решение.
Най-вероятно щях да прекарам всичките си вечери в тази трапезария, най-вероятно той щеше да е пред мен до края на живота ми.
Ала не исках да мисля за бъдещето.То беше нещо, което винаги можеше да те изненада.
И все пак нямаше как да не се замисля за "съвместния ни живот".Дали той щеше да ме обикне?Дали и аз нямаше да почувствам нещо?
И думите на НАтаниел нахлуха в съзнанието ми.Дали един ден с Вишъс нямаше да имаме деца..
По дяволите, що за мисли?!
Та нали твърдях, че ми е рано за брак!?
Нещо с главата ми не бе наред.....

10Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:05 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Все още настоявам първо да се опознаем...Не искам брака ни да е само заради някакъв дълг - Ви дояде и последната хапка от ястието и се изправи.
-Ти знаеш най-важните неща за мен. Мисля ,че е твой ред да ми разкажеш нещо за себе си. - Вишъс се приближи с бавни крачки до стола от лявата и страна и седна там. Той не беше много въодошевн от идеята за брак ,но може би нямаше да е толкова лошо да пробва за втори път да създаде семейство. Да тя беше все още млада ,но ако се оженеха и имаха деца ,може би душата на Ви най-сетне щеше да намери покой и младия комодор може би щеше отново да открие любовта.
-Единственото което знам за теб е ,че си сестра на губернатора - Вишъс се усмихна леко ,нещо което беше необичайно за него и погледна момичето в очите в очакване да чуе историята 'и.

11Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:37 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Това е проблемът.-засмях се горчиво-Ако бях обикновено момиче, всичко щеше да е тъй просто....Историята ми не от интересните.Израстнах зад стените на имението, учейки и мечтаейки за свободен живот...Брат ми ме отгледа и явно още смята, че трябва да взема решенията вместо мен.
Пропсунах частта с Натаниел.Все още бе рано да го сповенавам.А и нямах никаква идея как ще реагира Вишъс.
-Стархувам се от бури.Плашат ме светкавиците.Знам, глупаво е, но факт, който не мога да преборя.Обичам да спя.Брат ми ме нарича"поспалана".Ала без час следобедна дрямка ставам кисела.-обърнах глава към комодора
-Това е по-важно от историята ми.Малките незначителни детайли носят цялата конструкция.Предпочитам да ми кажеш такива неща за себе си..именно историята на човек е съвкупност от тези незначителни подробности.
-Оу и мразя котки..плашат ме.-довърших аз и се усмихнах
Приеми положението...-промърмори един глас в главата ми-Научи се да живееш с него.
Може нещата да се получат...
Ако ли не...
Ето пак го правех.Пак мислех за бъдещето...трябваше да престана.

12Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:46 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Ами истината е ,че до постъпването ми във флота дядо ми се държеше с мен сякаш съм специален...Сякаш съм избран да извърша велики неща...От прохождането ми започнах с всякакъв вид обучение. В общи линии нямах детство ,а бях като във военен лагер - Вишъс не се сърдеше на дядо си за нищо. Всъщност той му беше благодарен ,ако небеше дядо му сега Ви едвали щеше да е стигнал до тук и едва ли щеше да носи титлата комодор.
-Малките неща...Ами изпитвам страх от паяци...Особенно тези дългокраките. Тези гадинки ме побъркват и са най-омразните ми твари. Обичам всякакви животни най-вече конете. - Вишъс се усмихна мило...Малките неща. Не беше споделял с никой до сега нелепия си страх от паяци и на никой небеше казвал за любовта му към животните.
-Мечтая за... - Ви се замисли за малко ,а после се усмихна - Ще ми се да се бях родил обикновенен гражданин и да живеех някъде в горите. Не обичам шума на града ,дразнещ е... - Вишъс се замисли за малката уютна къщичка която би желал да има ,но знаеше че никога нямаше да се случи...

13Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 9:02 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Явно не само мен ме задушават четирите стени...И все пак..паяци-опитах се да не се засмея-Не бих предположила, че един комодор би се страхувал от някое насекомо, което е поне двадесет пъти по-малко отнего самия..Стоножките са по-опасни.Изглеждат заплашително с толкова много крака.-млъкнах, осъзнала, че съм прекалила с приказките
Първото ми впечатление за комодора се бе променило.Бях решила, че е жесток и не цени важните неща като свободата.Ала грешах.За кой ли път поред..
Той искаше обикновен живот като мен, а трябваше да призная, че бе дал шанс на брат ми да се измъкне...
-Ако предложението да ползвам банята още е валидно, бих се възползвала.-обърнах се към Вишъс
Внезапно осъзнах, че копнея за студените ласки на водата.А и вече бях заприличала на нищо.Ивиците кръв бяха засъхнали върху кожата ми, а червената ми рокля вече можеше да мина за сива.
Изправих се бързо и изчаках да ми покаже къде мога да се оттърва от всичката мърсотия по себе си.
А може би водата щеше да ми помогне да осъзная какво се бе случило.
Намерих брат си.
Щях да се омъжвам.
Два факта, които още не можех да усмисля.

14Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 9:15 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Ето заповядай това е една от гостните. Бянята е там ,а гардеробната е пълна с необличани дрехи - Вишъс се усмихна и се объна към неговата стая. Старата стая на дядо му сега принадлежеше на Вишъс ,което беше странно. Когато Ви беше дете дядо му не го допускаше до тази стая ,но сега Вишъс я притежаваше и това определено беше нещо с което неможе да свикне.
-Ако ти потрябвам ще съм в тази стая. Когато си готова ще те изчакам долу във всекидневната ,а ако ме няма може да ме потърсиш тук - Вишъс тръгна към стаята ,но преди да влезе в нея се спря и се обърна отново към момичето.
-Да права си стоножките наистина са доста страшни с многото си крака ,но паяците с тези дълги и тънки крака и гадното им тяло...Пфф от тях ме побиват тръпки - Ви се засмя и влезе в стаята си.
Комодора бързо се отърва от дрехите си и влезе ,във вече приготвената от слугите, бяня. Когато се потопи във ваната кожата му настръхна. Винаги се къпеше с ледена вода ,може да се каже че така се каляваше. Ледената вода му помагаше да проясни мислите си и да се концентрира върху важните неща. Седя във ваната само десетина минути ,а после излезна и се запъти към гардеробната като започна да оглежда множеството дрехи ,който се намираха пред него и се чудеше какво да избере. Мразеше дрехите който аристократите трябваше да носят и затова избора му беше повече от труден...Най-накрая реши просто да облече един обикновен панталон ,а за горната полувина от тялото си избра една бяла и доста широка риза. Когато най-сетне беше готов слезе долу във всекидневната и седна на дивана като си наля уиски и се загледа в портретите окачени на стената.

15Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 9:31 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Натиснах дръжката и пристъпих предпазливо в стаята.Вратата на банята бе открехната и се шмугнах набързо вътре.След дълга борба свалих роклята си и.Водата галеше нежно кожата ми и проясни мислите ми.
Имаше решение на всеки проблем.
Първо трябваше да си трая пред Дейлън.В никакъв случай брат ми не биваше да разбира, че съм открила Натаниел.
Второ-някак си трябваше да се добера до пирата и да видя глезена му.Ако фамилният знак бе жигосан там, значи наистина имахме еднаква кръв.
Трето-за сега третото можеше да почака.
Отпуснах се и въздъхнах тежко.
Щях да се справя..трябваше да се справя..
Една от големите бели кърпи попадна в ръцете ми и само секунда по-късно вече стоях пред големия дървен гаредроб.
Ръката ми посегна към едно черна рокля, чиито воали имаха бледорозови фигурки.Беше красива..Ала яркочервената в ъгъла сякаш крещеше “вземи мен”.Това и сторих.Издърпах я и припряно започнах да я обличам.
Посегнах към панделката, придържаща косата ми и я развързах.
Излязох от стаята, търсейки Вишъс.
Точно както бе казал, той бе долу и наблюдаваше портретите.Сигурно жена му му липсваше.Аз никога нямаше да мога да я заместя...
Не исках да страда.Но бях безсилна и не можех да направя нищо.

16Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 10:33 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Ако се оженим къде да сложим нашия портрет? - попита развеселено Вишъс. Мъката по мъртвата му съпруга го убиваше ,но той знаеше че тя би желала от него да продължи ,затова бе приел предложението на губернатова.
Вишъс се обърна към Алис и когато я въдя остана без дъх. Изправи се и се усмихна до ушите.
-Изглеждаш невероятно! - каза той като се изненада от начина по който изрече думите. Гласът му беше плътен ,но тона му бе мил. Думите бяха изречени така сякаш бе лудо влюбен в нея ,а нима беше възможно?
Любовта за Ви беше нещо одавна забравено и въпреки всичко Ви вече невярваше в нея...Нима беше възможно това момиче ,не, тази жена ,да го накара да обикне отново? Нима Ви влобще можеше да изпитва чувства след всичко сторено?

17Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 10:43 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Бузите ми добиха един цвят, който повече подхождаше на доматите.Но пък идеално пасваше на роклята ми.
-Благодаря-усмихнах му се, все още червена.
Пристъпих няколко крачки към него и се вгледах в очите му.
Аристократите се женеха за аристократи.Това бе правилното и това превръщаше Вишъс в идеалния съпруг за мен.
Къде да сложим нашия портрет?
-В стаята ни.-изтърсих без да се замисля
Стените на моята стая бяха изпълнени с рамки, в която гордо се мъдреха пъстри картини.Самата аз обичах да рисувам, но това мое хоби бе посрещнато с неприязън от страна на брат ми.Затова всичките ми “творби” висяха в стаята ми.
В стаята ни..
Колко бързо се бе появила частичката “ни”.Та само преди няколко часа аз бях просто графиня, а той просто комодор, чиито пътища не се допираха.
А сега?
Сега всичко се бе променило.

18Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 11:06 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Но така когато имаме гости няма да могат да видят семейният ни портрет - Вишъс се засмя и седна отново на дивана като неотделяше поглед от Алис...
-Знаеш ли невероятно красива си! Немога да отделя очи от теб... - когато Вишъс осъзна ,че е произнесъл думите на глас се усмихна едвам и може да се каже ,че се изчерви ,нещо напълно неприсъщо за него.
-Извинявам се за откровенността си обикновенно нямам навика да издавам мислите си... - Ви се усмихна като малко дете направило беля и се зачуди защо това момиче го кара да се чувства така...Та той се чувстваше като някой тинейджър...Неможеше да контролира думите си ,а очите му не се отместваха от нейните.
Какво по дяволите му ставаше?
Вишъс никога не се бе държал така ,никога не се бе държал толкова наивно и глупаво...

19Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 11:17 am

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Тогава в трапезарията.Или ще мъкнем гостите през спалнята.-обясних на кратко
Вече чертаехме бъдещия си живот.Да, ето в този момент разбрах, че всичко е правилно.Да се омъжа за него щеше да е най-правилното нещо, което бях правила.Да не говорим, че сигурно щеше да е единственото ми действие, което щеше да зарадва по-големият ми брат.
И нова вълна на червенине заля бузите ми.
Прекосих краткото разсояние, което ни делеше и седнах до него.
-Няма да е толкова лошо.Ще се справим някак си.-изрекох бавно на глас
Невероятно красина
Думите прозвучаха отново в главата ми.Звучаха тъй естествено и за пръв път не предизвикаваха у мен вина.
Беше ми позволено да обичам.
Обърнах лице към него и противоречивите мисли веднага разкъсаха съзнанието ми.
Опитах се да ги изтикам и трескаво затърсих подходящи думи.Трябваше да кажа нещо преди да наппавя глупост.
Ала не можах..

20Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 11:41 am

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Ще бъде ли прекалено грубо ,ако те помоля за целувка? - попита Ви и в момента в който изрече думите се почувства глупаво. Как можеше да я моли за целувка...Да бяха сгодени ,но това незначеше ,че имаше право на нещо такова. Сега Вишъс се чувстваше дори повече като хлапак отколкото преди. Лицето му гореше ,но той се опитваше да прикрие това ,а очите му се опитваха да се отделят от нейните ,ако продължаваше в този дух скоро нямаше дори да пита за целувка ,а щеше да си я вземе...Е ,да след това Алис най-вероятно би го зашлевила ,но желанието на Ви да целуне младата дама бе по-голямо от всяко друго желание.
-Не ще го сложим там ,над камината ,до другите портрети. - опитвайки се да се отърве от мислите си Ви започна да мисли за портрета. Това не му помагаше много ,но въпреки това някак си трябваше да се отърве от желанието което изпитваше...
-Трябва да решим кой да го нарисува...Нека да е някой обикновен човек ,така когато погледнем към портрета ще знаем ,че сме помогнали на създателя му. - Ви започваше да бръщолеви глупости и да се изнервя още повече от преди...

21Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 6:43 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Добре-отронисе от устните ми
За кое давах съгласие?За портрета или да ме целуне?Второто определено щеше да предизвика катаклизъм.Кашата щеше да стане още по-голяма и всепоглъщаща.
Браковете по сметка бяха често срещани.изгода за единия, изгода и за другия и бам!Право пред олтара.А после и двамата надяваха маските на съпрузи и се опитваха да изиграят представлението до край.
-Не ме питай такива неща.-нямаше и помен от усмивка на лицето ми
Без съмнение рано или късно щях да го целуна.Дали на сватбата или седмици по рано, затова обаче нямах никаква идея.
Прекалено много мъже в моя живот.
Трябваше всичко да е по-просто.
Да съм на мястото на хубожника, който ще нарисува портерта на комодора и съпругата му например.Да се обикновена и единственоти ми тревоги да се свеждат до това, къде съм изгубила бурканчето с бяла боя.
-Просто го направи-довърших
Не обичах въпросите.Да, често ги задавах, но при кашите, в които се забърквах, си бе нормална реакция.Действията бяха всичко.Един жест изместваше стотици думи.Казваше много повече.И сега щях да разбера дали всичко това е правилно.Само целувката можеше с точност да определи дали двама души са добра комбинация за прекарването на остатъка от живота им.

22Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:49 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

Ви тотално се обърка когато тя му отговори с "Добре"...Той си нямаше на представа дали говореше за портрета или за целувката и това малко го подразни ,но после когато чу следващите 'и думи те прозвочаха толкова далечни и различни. В началото бе решил ,че тя го отблъсква и това до известна степен го бе наранило ,но после когато тя довърши една усмивка грейна на лицето ми и в момента в който тази усмивка се появи Ви се почувства отново като хлапе. Беше странно да е сгоден за момиче което непознава ,но въпреки това я харесваше и някой ден можеше дори да я обикне.
Вищъс спря с мисленето ,спря да върти картини от общото им дъдеще в главата си ,просто спря машинката в главата му и се остави на инстинктите си ,който винаги го водеха безпогрешно. Той премина малкото останало между тях разтояние и се приближи усмихите си до нейните. В началото беше просто нежна целувка ,на която Ви невярваше че е способен ,но после стана по страстна и настоятелна. Неговият език намери път към усните 'и ,а после и до нейния език. Когато обаче няколкото секунди изминаха Ви се отделечи отново и отпи от уискито си.
Искаше още ,но водеше вътрешна борба със себе си. Бе свикнал да има всичко което пожелае ,но сега когато желаеше Алис водеше вътрешна борба с това желание.

23Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 7:58 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Може ли?-попитах и без да дочакам отговор издърпах уискито от ръката му
Сега щях да добавя към характеристиките си и "алкохоличка".Сякаш течността можеше да ми помогне.
За кой ли поред път щях да кажа, че всичко се бе оплескало...
Защото устните му, в налачото нежни, а после все по-настоятелни, объркаха всичко в главата ми.Та за го познавах едва от...няколко часа?!
Защо след всяко запознанство в главата ми наставаше хаос?
-И отново всичко се оплеска-промърморих и му върнах празната чаша
Трябва да призная алкохола нямаше особено добър вкус.Колкото и качествен да бе, той просто не се харесваше на вкусовите ми рецептори.
А и нямаше особен ефект.Би трябвало като някое вълшебно лекарство да успее да си пробие път до болката в сърцето ми, а после като с магическа пръчка да я онищожи.Ала не ставаше.Уискито не успя да ме спаси.
Може би трябваше да изпия цяла бутилка...или две?
Ето.Ставах алкохоличка.Как ли щеше да реагира Вишъс като разбере, че ще се жени за алкохоличка?
По дяволите-да, тези две думи се появяваха в съзнанието ми за кой ли поред път...сякаш някой ги броеше...

24Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:17 pm

Вишъс Фюри Райдър

Вишъс Фюри Райдър

-Мисля че това ти стига за сега. - каза Ви и с очуден поглед взе чашата си. Алис бе изпила цялото и съдържание и това го накара да се засмее. Искрен смях се процеди от усните му. Никога не би могъл да си прадстави момиче като Алис да погълне цяла чаша уиски. Това просто му беше странно. Дамите пиеха чай или нещо от този сорт.
-Алкохола не може да помогне за лекуването на каквато и да е болка. Той просто успокоява временно ,а после болката се връща с гръм и трясък. - обясни Ви като усмивката му се разсея и изчезна ,а погледа му стана сериозен.
-Така че млада госпожице без повече алкохол за вас докато не навършите сто години - Ви отново се засмя и усмивката му се върна...Или нещо му хлопаше на този човек или се беше напил. Е ,и двете бяха напълно вероятни ,въпреки че второто беше повече невъзможно.

25Имението "Райдър" Empty Re: Имението "Райдър" Нед Фев 06, 2011 8:25 pm

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

-Цели сто?!-възкликнах очудено-Да знаеш, че като заспиш, тайно ще ходя и ще се напивам и после ще ме намираш на чудновати места като дървета и храсти...Когато на едно дете му забранян нещо, то започва да го желае все по-силно.Сега ще ме накараш да желая алкохола.Не, че приспадам към категорията на децата..Е, може би в някои случай, ала уверявам те, те се броят на пръстите на едната ми ръка.
Аз ли казах всичко това?
О, не.Напсих се!
И май не бях единствената.
-Но когато стана на осемдесет ще се нуждая от алкохол.Ще се поглеждам в огледалото, ще възкликвам отчаяно при вида на прошарената си коса и ще отварям бутилка уиски.И ти няма да ме спреш, защото ставните ти болки ще са твърде силни и няма да можеш да ме настигнеш, когато тичам с бутилката към двора-довърших пороя от думи
Не опеделено не бях пияна.Просто дърдоренето ми беше стихия.Дори насън не спирах...
-Хъм.Май стигнахме до извода, че няма да е полезно за теб да ми забраняваш да пия-ухилих се невинно

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите