Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Основен партньор!
Житие и Страдание на грешнаго Мона   6320747X
Latest topics
» Да разменим банери(:
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Пет Ное 08, 2013 6:16 am by Nova Berry

» Спам нашествие;;
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Сря Мар 20, 2013 6:23 am by chaos

» Разяснения за групите;
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Нед Сеп 16, 2012 12:35 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Джасмин Балард;
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 4:20 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Исая Вилън;
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Съб Авг 11, 2012 1:05 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Запази си лик;
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:33 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Заети и запазени ликове;
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Вто Авг 07, 2012 4:31 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Рекламки
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Пет Яну 27, 2012 10:58 pm by Drake Gordon

» Спам...за кой ли поред път хД
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Съб Яну 14, 2012 10:55 am by anyone

» Търся някой за РП
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Сря Яну 04, 2012 9:11 am by Мелиса Джоунс

» Въпроси
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Пон Дек 12, 2011 8:09 am by Nathaniel S. Wildstorm

» Да се сприятелим...
Житие и Страдание на грешнаго Мона   Icon_minitime1Пон Дек 05, 2011 8:13 am by Dahlia Malory Fairwell

Вход

Забравих си паролата!



Житие и Страдание на грешнаго Мона   5115215h
Приятели на форума
Житие и Страдание на грешнаго Мона   2554884z

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Mybanner

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2496170y

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Baner4e

Житие и Страдание на грешнаго Мона   34ih7uu





Житие и Страдание на грешнаго Мона   2299019S

Pretty Little Liars-RPG forum

House of Night - един нов свят

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2681757A

Photobucket

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Banner11

Житие и Страдание на грешнаго Мона   67af94109851f323

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2726010b

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Untitl13

Житие и Страдание на грешнаго Мона   87933359

Житие и Страдание на грешнаго Мона   486main

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2900851s

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2895021K



Житие и Страдание на грешнаго Мона   2611282n

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3002948a

Житие и Страдание на грешнаго Мона   D500d84183db6bb8

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2981009N

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Logo-3-1

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3087798S

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Untitl10

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3050046m

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3253750Y

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Oie_23721446F34bcC71

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3469647F

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Fr

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Untitl15

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3186694B

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Wienrpg

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2378429t

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3541731b

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3561486b

Житие и Страдание на грешнаго Мона   2940229H

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3568923w

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Untitl10

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Adewc7

Житие и Страдание на грешнаго Мона   4243671D

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3670767f

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3727433J

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3672226e

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3739896a

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Baner10

Житие и Страдание на грешнаго Мона   001zxd

Житие и Страдание на грешнаго Мона   3847610E

Житие и Страдание на грешнаго Мона   Rpg12

You are not connected. Please login or register

Житие и Страдание на грешнаго Мона

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Анабет де Ан Крист

Анабет де Ан Крист

Алоха другари и другарки ;дд
Такам .. не знам дали най въобще ще я отвори тази тема, но айде ще я караме през просото ;д
Аз се казвам Симона, но всички ме знаят като Мона и ще съдя ако някой започне да ми казва Сиси, Сими и тем подобни. Напълно съм сериозна, да знаете. Родена съм 1997 година /казвам набора, не годините, понеже не се знае кога някой би видял тва което съм написала/, в София, само че сега си живучкам в провинцията и с гордост мога да заявя че говоря на мЯко хД. Факти ;д
Относно музика ... ами главно рок, но ако се гледа по-глобално на нещата, може да се каже че слушам всякаква музика /БЕЗ чалга и народна/.
Сред фаворитите ми са Evanescence, Nightwish, Within Temptation, Tree days Grace, Paramore, Muse, MetaLLica, Guns 'n' Roses, LP, Breaking Benjamin, Simple plan, Skillet, Nickeback, AC/DC, Slipknot и много, много други...
Попринцип съм доста щура - понякога плашеща, но все още не съм стигнала до лудницата - слава Богу.
Филми - най вече фентъзи, научна фантастика, приключенски и такива които са пълни с екшън и кръв/и такива с вампири/. Най-големият фен на Междузвездни войни ;дд
Попринцип чета много, много книги и имам много любимци сред заглавията и писателите - От Стефани Майер, Кристин Каст, Рик Риърдън и подобни през Джейн Ан Кренц и се стигне до Стивън Кинг. От Здрач и подобни вампирски глупости до "То", "Пътна мрежа" и т.н.
А и от време на време чета английски хумор от П.Г. Удхаус - "Стрихнин в супата", "Бил завоевателя" и други.. (:
Smile Ами .. ако имате въпроси, питайте..



Последната промяна е направена от Анабет де Ан Крист на Сря Мар 09, 2011 7:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Алис Старк Валерион

Алис Старк Валерион

Хеййй =]
Ще бъдеш нападната след ..три...две ...едно хД
Доза от любимите ми въпроси хД
1.Любим анимационен герой?
2.Как се забавляваш най-добре?
3.Какво може да те вбеси?
4.Имаш едини милион долара и трябва да ги изхарчиш по възможно най-глупавия начин /без инвестиции и икономически глупости/ хД
5.Във вестниците излиза новина за живот на чуждда планета.Как си представяш извънземните?
6.Любим герой от филм или книга...
7.Вярваш ли, че ще има Трета Световна война?
8.Разбива се ракета в задния ти двор и от нея излиза африканец със сламена пола..какво ще направиш? хД
9.Виждаш говореща крава, коя е първата ти мисъл?
10.Кафе или мляко?
11.За финал....Ябълка или портокал? хд

Анабет де Ан Крист

Анабет де Ан Крист

Хей, хей ;дд
1. Ами ... попринцип нямам но щом настояващ ще ти кажа комплекта: Том и Джери ;д Нали знаеш един без друг не могат ...
2. О, ами този въпрос е сложен ... по много начини.
А и заивиси от настроението. Когато ми е весело и даже бих казала малко мръсно, обичам да играя на Туистър с приятели./примерно/
Когато съм нацупена и депресирана, щото и тва се случва, слушам меланхолични песни или пък усилвам музиката до дупка, до такава степен че съседката да ми пише по скайп: Кво се депересираш? ;д
Така де... странни работи. А това са само част от нещата ^^
3. Хм... нека помисля. Малката ми сестра - определено. Майка ми - 100%. Мъжа на мама - 200%. Старомодната ми баба - 300%
А също се вбесявам когато някой ме копира. Направо побеснявам. Има и случаи в които ме копират, и после така извъртата нещата че да излече че аз съм копирвачката ;дд/олее тръгнах да се оплаквам. гледай майтап сега/
А .. и на фукльовци и подмазващи също много се нервя.
4. Е ... вероятно ще отида да си купя кецове ;д Да .. ще си накупувам 1 тон кецове, ще отида в New Yorker и там ще си накупувам разни работи.. и после ще обиколя мола и ще го изпразня ;дд
Да, обаче вероятно и тогава ще ми останат много пари, така че ... възможно е и да поискам да построят една стена в моята стая/на мен и сестра ми, де/ така че онази напаст да не ми опъва нервите ;д
5. Ами .. да имат някаква далечна прилика с хората. Понеже моята теория е че хората са научен експеримент правен от извънземни. Неочаквано сме еволюирали и сега те ще дойдат да ни свият перките ;дд
Та представям си ги .. много слаби... като тийнейджърка - анорексичка. Може би с два крака и две ръце, само може би. С огромна глава, вместо уши да имат 2 миниатюрни дупки ;д
Може би да нямат нос.. И очи като малки цепки. Така .. ще се въздържа относно половото разграничение ;дд
6. Много, много, много са ... адски са много. Ако тръгна да ги изброявам ще се съмне ;д
Но считай че съм фен на свръхестествени простотии, фентъзи, научнопопулярна фантастика и т.н.
Вероятно може да си правиш изводи ;дд
7. Определено. Само че мисля че ще е тиха и мирна войа ... звучи малко странно, но ако се замислиш тя вече е започнала. ;д
Грипни епидемии, смъртни случаи, макар и в Бъглария да не са толкова много. Замърсяване, катастрофи и т.н. ;дд
8. Много ще му се зарадвам. Е, няма да тръгна да го разцелувам, но ще го накарам да ми покаже как се полират хавайски орехи /ако въобще има представа ;д/
9. Знаех си че тук има нещо гнило *вади слънчеви очила и си ги слага драматично в стил "Хорейшио"*
10. Ммм млекото
11. Плодова салата ;дд

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите